Bet365 реєстрація: покроковий опис процедури, рекомендації, FAQ

Bet365 реєстрація – це те, з чого варто почати знайомство із проектом. З моєї статті ви дізнаєтеся, як можна створити обліковий запис, які дані для цього потрібні, що необхідно для верифікації й першого депозиту.

Bet365 реєстрація: покроковий опис процедури й поради новачкам

Перед тим, як почати, я пропоную докладніше зупинитися на деяких нюансах цієї процедури. Bet365 реєстрація – це простий покроковий процес, але у ході його виконання не забувайте про необхідність вводити виключно актуальні дані. В іншому випадку із подальшою верифікацією виникнуть складнощі. При наявності промокоду від букмекера, бонусну комбінацію потрібно вписати при проведенні процедури реєстрації. Якщо у описі заохочення не вказано інше.

Ви також можете змінити мову інтерфейсу на російську. Я зробив це у першу чергу, оскільки користуватись сайтом, який виконаний англійською, незручною. Для цього потрібно прокрутити головну сторінку у самий низ, клацнути по вкладці «Language», після чого вибрати локалізацію. Української мови у переліку на жаль немає.

Bet365 реєстрація

Покрокова інструкція виглядає наступним чином:

 • Перейдіть на Bet365 сайт : Переконайтеся в тому, що сторінка відкрилася та виглядає коректною.
 • Кнопка Bet365 реєстрація знаходиться праворуч, вона підсвічена жовтим. Натисніть на неї, щоб почати процедуру.
 • Оберіть країну проживання.
 • Далі потрібно вписати ім’я, прізвище та дату народження. Bet365 реєстрація та гра на ставках доступні тільки повнолітнім користувачам.
 • Вкажіть e-mail й номер телефону з кодом. Тут же можна вибрати, яку інформацію отримувати у вигляді повідомлень за вказаними контактами.
 • Тепер впишіть адресу проживання та поштовий код. Не турбуйтеся, цими даними розпоряджатиметься тільки букмекер, вони не передаються третім особам.
 • Далі потрібно обрати логін та пароль.
 • У наступному пункті придумайте свій власний код із чотирьох цифр, який потрібно надалі прикріплювати до заявки звернення у саппорт.
 • Залишилося тільки вибрати схему відображення даних, часовий пояс та вписати бонус код. Код бонуса bet365 365ODDS * дозволяє вам отримати бонус при реєстрації, що істотно спростить старт сесії на майданчику букмекера.

*Код бонуса 365ODDS може бути використаний під час реєстрації, але не змінює суму пропозиції.

Перед тим, як завершити процедуру, я рекомендую ще раз перевірити, що ви вписали тільки актуальні й правдиві дані. Також ознайомтесь з правилами. Після цього створіть обліковий запис.

Bet365 реєстрація в Україні: як я пройшов процедуру зі смартфона

У цієї процедури є два варіанти – просто відкрити сайт із мобільного або скористатися фірмовим клієнтом від букмекера. Додаток Bet365 – це зручна програма у мінімалістичному дизайні з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Через неї можна робити ставки на спорт, переглядати історію угод, управляти рахунком, активувати бонуси, у тому числі промокод, та багато іншого.

Bet365 реєстрація в Україні

В цілому процедура Bet365 реєстрація в Україні через смартфон мало чим відрізняється від попередньої. Потрібно заповнити анкету, вписати актуальні дані про беттера, місце проживання, вказати адресу електронної пошти та телефон. Після того, як аккаунт буде створений, можна переходити до верифікації облікового запису. Це нескладний процес, який я описую у пункті нижче.

Bet365 огляд: процедура підтвердження аккаунта документально

Після того, як ви завершили реєстрацію, потрібно також пройти верифікацію. Головне у цьому процесі – дотримуватися всіх вимог майданчика щодо якості фото або сканів документів, що підтверджують особу користувача.

Я пропоную таку інструкцію:

 • У правому верхньому куті на сайті букмекера буде перехід у розділ «Особистий кабінет» користувача. Почніть з авторизації.
 • Тепер потрібно клацнути по клавіші «Мій аккаунт», вона буде на панелі зверху.
 • У цій вкладці необхідно відшукати категорію «Персональні дані» або «Інформація про клієнта».
 • Трохи нижче на цій сторінці розташовані три віконця для завантаження паспорта, ID та водійських прав.
 • Можна обрати один з варіантів, але краще хоча б два, це прискорить процес підтвердження даних.
 • Зробіть чіткі фотографії документа з хорошим освітленням, бажано на білому тлі. Потрібні всі сторінки. Підпишіть їх порядковими номерами, завантажуйте послідовно.
 • Далі додайте, наприклад, закордонний паспорт або водійські права.
 • На перевірку документів потрібно 48 годин. Ви отримаєте відповідне повідомлення на пошту, якщо верифікація пройде успішно.

У разі появи якихось проблем чи складнощів із підтвердженням документів можна запросити дзвінок або лист за вказаною поштовою адресою, фактичної, а не електронної. Я так і зробив.

Із дзвінком можуть бути додаткові складності. Найчастіше оператор не знає російської. Якщо ви погано говорите англійською, то краще обрати лист. Без верифікації не можна замовити виведення коштів, також у такому випадку для користувача буде обмежений деякий інший контент.

Перший депозит: як потрібно поповнювати рахунок

В першу чергу потрібно вибрати тип валюти у вкладці «Особистий кабінет». Я обрав долари через те, що так зручніше. На сайті передбачена можливість вести взаєморозрахунки у 20 валютах, включаючи навіть BTC. Від цього вибору залежать типи платіжних систем, які будуть доступні для поповнення й виведення коштів.

Сама ж процедура протікає так:

 • Перейдіть на сайт букмекера. Потім завершіть автентифікацію.
 • У розділі «Особистий кабінет» знайдіть вкладку «Банк».
 • Тут потрібно вибрати метод поповнення, наприклад, банківська карта систем VISA й MC.
 • Вкажіть реквізити. Переконайтеся у тому, що на вашій картці є необхідний ліміт для проведення операцій в інтернеті.
 • Впишіть суму поповнення. Мінімальний розмір транзакції на сайті становить 10 доларів.
 • Надішліть запит.
 • Ваш фінансовий контрагент запросить підтвердження платежу, зробіть це.
 • Депозит буде нарахований в найкоротші терміни на ваш розрахунковий рахунок.

Врахуйте, перелік доступних платіжних систем, розмір комісії, а також розміри мінімального й максимального внеску залежать ще й від країни користувача. Уточнюйте це на сайті додатково.

Найбільш поширені запитання щодо реєстрації в Bet365

Це легальний букмекер?

На цей час контора веде свою діяльність по офшорній ліцензії, але не виключено, що незабаром ситуація зміниться. Так чи інакше, грати тут не протизаконно.

Як використовувати промокод при реєстрації?

Потрібно просто ретельно скопіювати та вписати комбінацію у спеціальне віконце анкети, воно знаходиться у самому низу.

Як отримати бонус?

Він буде нараховано автоматично відразу після того, як користувач поповнить рахунок вперше.

Чи можна грати на двох акаунтах з одного комп’ютера?

Так, така можливість є.

Висновки по реєстрації

Bet365 надає беттерам великі можливості для ставок на спорт, але, щоб отримати до них доступ, потрібно пройти реєстрацію. Це нескладна процедура з інтуїтивно зрозумілим алгоритмом, але дуже важливо проявити при її проведенні елементарну уважність. В іншому випадку як з поповненням рахунку, так і з подальшим виведенням коштів виникнуть непотрібні складнощі. Щоб уникнути цих проблем просто дотримайтесь моїх рекомендацій. Не забувайте про промокод, він допоможе почати гру на максимально вигідних умовах.

bet365 compliance

Термін дії коду бонуса Bet365:

Останнє оновлення: