Промокод ФОНБЕТ 2024 – отримай бонус до 15 000 ₽

Дізнайтеся, що таке промокод Фонбет і який бонус він надає новим гравцям у цій статті.

5 rating
Фонбет Промокод
Вітальні бонуси
 • Бонус за перший депозит - до 15 000 ₽
 • Фрібет новим гравцям - 2 000 ₽

 

АКТИВОВАНО
Активувати
Перевірено та підтверджено 16/04/2024
95 Скопійовано цього тижня
Зареєструватися

Промокод ФОНБЕТ

Промокод ФОНБЕТ та найкращі бонуси

ФОНБЕТБонуси Промокод ФОНБЕТ

Бонус за перший депозит

до 15 000 ₽

Використати промокод Фонбет >>

 

Фрібет новим гравцям

2 000 ₽

Використати промокод Фонбет >>

 

VIP-кешбек

до 15%

Використати промокод Фонбет >>

 

Букмекерська контора Фонбет, однозначно, є одним з найбільш популярних гравців в букмекерському сегменті ринку. Величезна кількість бетторів віддають перевагу саме цьому майданчику, орієнтуючись на його популярність і хороший вибір пропонованих послуг.

Зареєструватися на Фонбет можливо максимально швидко, так як єдина інформація, яку вам необхідно буде вказати, це email адреса, а також номер телефону. Крім того, по завершенні процесу реєстрації нові клієнти можуть отримати вітальний бонус. Крім того, для цього ви зможете активувати промокод Фонбет і отримати максимум бонусів. Отже, давайте більш детально поговоримо про те, як це зробити.

Реєстрація в Фонбет

У БК Фонбет реєстрація відбувається у кілька етапів. Перший крок:

 • Вкажіть номер телефону;
 • Придумайте пароль;
 • Введіть промокод Фонбет (за наявності);
 • У спеціальному полі пропишіть код SMS.

Після заповнення реєстраційної форми гравець проходить авторизацію в системі Qiwi та створює гаманець до професійного рівня.

Реєстрація за допомогою Промокод ФОНБЕТ

Ідентифікація

Фінальний крок реєстрації у букмекерській конторі Фонбет – повна ідентифікація. Після реєстрації у гравця з’явиться особистий кабінет до ЄЦУПІС. Авторизувавшись, гравець зможе пройти повну верифікацію в салонах «Євросети», офісах «В контакті» та Зв’язкового». Повна верифікація дозволяє зняти обмеження щодо платежів в 60 тис. крб.

Фонбет промокод : бонуси та акції від платформи

Наразі клієнтам Фонбет доступно 4 акції:

 1. Фрібет 2000 р. новим гравцям у додатку;
 2. Вітальний бонус до 15 000 р. після реєстрації;
 3. Програма лояльності;
 4. Страховка експресів.

Вітальний бонус 15 000 від Фонбет

Пропозиція діє для нових клієнтів букмекерської контори Фонбет. Його суть полягає в тому, що після першого поповнення рахунку нараховуються фрібет номіналом 500 рублів. Сума бонусів дорівнює сумі першого депозиту. Максимальний обсяг всіх фрибетів – 15 тис. рублів. Є умови відіграшу вітальних бонусів. І вони такі:

 • Перший фрібет відігрується ставками на загальну суму 5000 рублів;
 • Мінімальний розмір коефіцієнтів – 1,5;
 • Наступні фрібети відігруються також у десятикратному розмірі.

При поповненні рахунку у сумі понад 10 тис. рублів нараховується 30 фрибетів по 500 рублів. Відіграти бонуси вдасться, якщо зробити ставки на суму в 20-кратному розмірі від першого депозиту. Щоб виконати всі умови для отримання фрібетів, гравець має 30 днів.

На відіграш фрібетів відводиться 30 календарних днів із моменту початкового внесення коштів. Не враховуються ставки, розраховані за коефіцієнтом 1 і повторні. Якщо гравець ставить кілька разів на один варіант, то для відіграшу фрібету враховується лише перша угода.

Відіграні фрібети використовуються для ставок на експреси та ординари з максимальним коефіцієнтом 3,5. Якщо угода виявилася успішною, то на основний баланс нараховується чистий виграш за мінусом 500 призових рублів. Якщо гравець активував Фонбет промокод, він отримає шанс на більший приз.

Вітальний бонус 15 000 від Фонбет

Страховка експресу

Серед клієнтів БК Фонбет достатньо таких, хто ставить експресами. Для них передбачено страховку від програшів у вигляді спеціальної акції. Суть пропозиції полягає в тому, що кожен експрес із мінімум 6 подій з коефіцієнтами не нижче 1,6 для всіх подій страхується. Якщо одна позиція в експресі програшна, то всі гроші по експресу повертаються на основний рахунок гравця.

Якщо одна подія скасована, а 4 позиції вгадані, то беттору також повертаються поставлені гроші. Якщо ж в експресі є одна або більше подій, розрахованих з коефіцієнтом 1, повернення коштів за ним не передбачається.

Vip-привілеї

Клієнтам букмекерської контори Фонбет є програма лояльності. Кожен може отримувати фрібет, якщо досягне певного статусу. Віп-статус залежить від суми ставок протягом місяця. Усього є 3 рівні – «Срібний», «Золотий», «Платиновий».

Мінімальний фрібет дорівнює 7,5% від кожної ставки. Він доступний тим, хто витратив щонайменше 5 млн. рублів на місяць. Максимальний кешбек дорівнює 15%, і дістається він тим, хто витратив понад 130 млн рублів на ставки. Гравці, які застосували промокод Фонбет, можуть претендувати на більш вагомі бонуси.

Vip-привілеї

Бонуси та акції від платформи

Як ми вже зазначили вище, вітальний бонус від Фонбет призначається виключно для нових клієнтів і дозволяє отримати певну суму грошей. Розраховуйте, що скористатися цією пропозицією можуть лише ті користувачі, які пройшли процедуру ідентифікації. Втім, бонусний набір від Фонбет не закінчується на цьому, оскільки ті клієнти букмекера, які вже мають власні акаунти, також можуть скористатися цілою низкою бонусних послуг, однією з яких є дуже улюблена багатьма акція «Пільговий Експрес». Цікавою особливістю є те, що цей бонус пропонується букмекером вже більше 10 років, проте стабільний попит на нього дозволяє конторі тримати його в своєму арсеналі навiть зараз. Експрес ставки для найбільш азартних гравців є найкращим варіантом, оскільки потенційна сума виграшу набагато серйозніше, ніж у випадку з ординаром, проте ризики програти також збільшуються багаторазово. Отже, ось які вимоги необхідно виконати для отримання певних бонусів від Фонбет.

Умови отримання бонусів

Процес отримання привітального бонусу від Фонбет вимагатиме від вас виконання 3 головних умов. В першу чергу, обов’язковою вимогою є створення ігрового аккаунта, а також ідентифікація. Потім, користувачам необхідно внести свій перший депозит на певну суму. Як підсумок, ці гроші необхідно поставити на подію з коефіцієнтом вище 2.00, після чого на ваш баланс будуть автоматично зараховані два фрібета. Майте на увазі, що сума кожної безкоштовної ставки становить 10% від суми першого поповнення. Проте, загальна підсумкова сума бонусу не може перевищувати певну позначку, що встановлює букмекер. Бонус «Пільговий Експрес», як ви пам’ятаєте, поширюється лише на ставки типу експрес, однак така ставка повинна об’єднувати як мінімум 6 подій, причому коефіцієнт кожного поєдинку повинен знаходитися вище позначки в 1.6. Однак, головною родзинкою пільгового експреса є той факт, що навіть якщо ви помилилися зi своїм прогнозом стосовно однiєї події, в той час як інші зустрічі завершилися саме так, як ви планували, букмекер поверне вам вашу ставку. Саме ця відмінна риса і є головною особливістю такого бонусу, адже на відміну від традиційного експреса, де хоч один промах означає повний провал всієї ставки, бонусна пропозиція від Фонбет допоможе вам зберегти гроші в разі мінімальної помилки. Однак, пам’ятайте, що в цілому, гра експресами завжди супроводжується підвищеним ризиком, тому ретельно зважуйте свої шанси. У будь-якому випадку, краще всього буде самостійно досконально вивчити всі необхідні вимоги, які пред’являються букмекером для отримання різних бонусів.

Найбільш часті питання

Як правило, букмекерські контори в обов’язковому порядку рекомендують всім своїм клієнтам досконально вивчити розділ, присвячений актуальним питанням. У більшості випадків, це позбавить новачків від звернення в службу підтримки користувачів, оскільки велика ймовірність, що така проблема вже не раз виникала у багатьох гравців і рішення детально описано в цій секції. Отже, давайте пройдемося по головним питанням, які, як показує практика, викликають найбільші труднощі у більшості клієнтів, а також дамо свої пояснення до них.

Чи можу я робити ставки на Фонбет, користуючись своїм смартфоном?

Звичайно, БК Фонбет пропонує своїм гравцям повноцінний мобільний застосунок, який відмінно працює на різних девайсах. Крім того, скористатися можна і мобільною версією.

На яку суму я можу мінімально поповнити свій баланс?

Сума мінімально депозита становить приблизно 100 руб.

Чи має букмекерська контора Фонбет необхідні ліцензії для здійснення своєї діяльності?

Фонбет має всi пiдставки приймати ставки в тих країнах, де ця букмекерська контора не заборонена.

Функціонал платформи букмекера

Основні розділи сайту

Для більшості користувачів такі параметри, як лінія і розпис, є найбільш важливими в процесі вибору надійної букмекерської контори. Крім того, багатьох гравців також хвилює і рівень коефіцієнтів, пропонований платформою. Давайте подивимося, чим може похвалитися букмекерська контора Фонбет в рамках цих критеріїв.

Робити ставки на Фонбет можна, вибираючи з більш, ніж 15 доступних спортивних напрямків. Варто відзначити, що такого розмаїття, цілком ймовірно, вистачить для переважної більшості клієнтів.

Не зайвим буде також зауважити, що в цей список входить і така екзотична, проте, набираюча популярність дисципліна, як кіберспорт. Крім того, гравці, які пильно стежать за останніми подіями зі сфери шоу-бізнесу, можуть також робити ставки на різні події в цьому сегменті. Розпис, доступний по кожній події, цілком прийнятний, і в цілому, показники цієї БК, найчастіше, є вищими, ніж середньоринкові пропозиції інших контор. Більш того, така позитивна тенденція спостерігається не тільки в розділі прематча, але також і в лайвi.

Букмекер дуже добре розуміє важливість цього розділу, оскільки безліч гравців віддають перевагу саме лайв ставками, тому не викликає ніякого подиву, що ця секція здатна запропонувати гідні умови гравцям. Так, навіть далеко не найпопулярніші події доступні для ставок і зробити прогноз можна по найдрібніших деталях того чи іншого поєдинку.

Розрахунок ставки на Фонбет відбувається досить-таки оперативно, і в середньому займає до 10 хвилин. Найбільш азартні беттори, які вважають за краще ставити великі суми, повинні враховувати ліміти, що iснують на майданчику. Нарешті, коефіцієнти пропоновані букмекерською конторою Фонбет, відверто кажучи, далеко не завжди виглядають привабливими, оскільки інші гравці на ринку дуже часто здатні запропонувати більш цікаві пропозиції, втім, пропоновані умови на Фонбет також цілком задовільні для переважної більшості клієнтів. А якщо застосувати Фонбет промокод, то можна отримати ще більше бонусів.

Фонбет

Введення і виведення коштів

Депозит

Комфортна робота з фінансовою складовою повинна мати одне з першорядних значень для гравців, які підходять максимально розумно до ставок на спорт. Так, наявність широкого списку доступних опцій поповнення і виведення коштів є невід’ємним атрибутом будь-якого великого букмекера. Отже, на Фонбет поповнити баланс можна через цілу низку доступних опцій.

В першу чергу, найбільш популярним рішенням для багатьох користувачів є банківські карти. Так, Фонбет приймає Visa або MasterCard. Крім того, на Фонбет доступні найрізноманітніші платіжні системи, багато з яких є найбільш популярними серед вітчизняних гравців, наприклад Яндекс Гроші.

Поповнити свій рахунок можна і з балансу мобільного, причому мінімальна сума депозиту однакова для всіх способів, в той час, як максимуми можуть серйозно відрізнятися в залежності від конкретної платіжної опції. Приємним моментом на Фонбет є не тільки відсутність комісій, що стягуються за депозит, але також і дуже швидке здійснення транзакцій.

Зняття

Виводити гроші з системи Фонбет можна тими ж методами, які придатні і для поповнення балансу. Істотні відмінності щодо лімітів можна спостерігати і тут, однак при виведенні слід враховувати і той факт, що мінімальна сума також може вiдрiзнятися. Так, за допомогою Яндекс Грошей або QIWI Wallet можна виводити суму починаючи від 100 руб., в той час, як для банківських карт це значення досягає 1000 руб. Усі транзакції займають не більше 3 годин, а комісії не стягуються, так само як і при депозиті. Не варто забувати, в тому числі, і про податки.

Служба підтримки користувачів

Виводити гроші з системи Фонбет можна тими ж методами, які придатні і для поповнення балансу. Істотні відмінності щодо лімітів можна спостерігати і тут, однак при виведенні слід враховувати і той факт, що мінімальна сума також може вiдрiзнятися. Так, за допомогою Яндекс Грошей або QIWI Wallet можна виводити суму починаючи від 100 руб., в той час, як для банківських карт це значення досягає 1000 руб. Усі транзакції займають не більше 3 годин, а комісії не стягуються, так само як і при депозиті. Не варто забувати, в тому числі, і про податки.

Служба підтримки користувачів

Цілодобовий режим роботи служби підтримки користувачів дозволить вам в будь-який час розраховувати на те, що ви зможете отримати вичерпну відповідь на ваше запитання або роз’яснення пр якiй-небудь проблемi.

З числа доступних способів зв’язку з саппортом, в першу чергу, хочеться виділити наявність лайв чату, опції, яка для багатьох користувачів є пріоритетною. Крім того, ви завжди можете зв’язатися з підтримкою, зателефонувавши по телефону, або надіславши листа на email. Як правило, служба підтримки користувачів відповість вам протягом декількох годин. Завжди можна дізнатися, як використати на сайті Фонбет промокод та отримати ті чи інші бонуси.

Можливості для мобільного з БК Фонбет

Застосунок

Повноцінний мобільний додакток, розроблений для iOS і Android пристроїв, дозволяє з легкістю робити ставки на улюблені події, а багатий функціонал цього мобiльного продукту, який практично повністю ідентичний основнiй версії, дозволить користуватися всім ігровим арсеналом букмекера прямо з свого смартфона.

Можливості для мобільного з БК Фонбет

Дизайн мобільного застосунку приємний для очей, втім, деякі графічні рішення виглядають вельми своєрідно. Однак, до функціональності цього продукту причепитися неможливо, оскільки грамотний інтерфейс і відмінна швидкодія є головними козирями застосунку від Фонбет. В доадтку також можливо активувати промокод Фонбет та отримати всі бонуси букмекера.

Мобільна версія

Крім того, якщо ви є прихильником більш класичної мобільної версії, то скористатися послугами Фонбет таким способом також можливо, оскільки функціонал, пропонований мобільною версією, дублює практично всі можливі функції, які доступні на основному сайті. Навігаційні властивості мобільної версії від Фонбет відмінно справляються зі своїм завданням, а працювати в різних розділах цілком приємно. Робити ставки, користуючись мобільною версією Фонбет, можна максимально швидко, а знаходити цікаві для вас матчі не складає ніяких труднощів.

Висновки

Таким чином, маючи вихідні дані про букмекерську контору Фонбет, як про серйозного гравця в цьому сегменті ринку, після аналізу основних особливостей цього майданчика, можна зробити цілком логічний висновок про те, що такий високий статус цілком заслужений, і цей майданчик дійсно здатна запропонувати своїм користувачам комфортні умови. В першу чергу, важливим параметром є легальність букмекера, що підтверджується, зокрема, широкою системою пунктів прийому ставок.

Навіть незважаючи на те, що коефіцієнти, пропоновані Фонбет, іноді відчутно нижче показників інших контор, цей недолік букмекер вміло компенсує хорошою лінією, а також багатим вибором в рамках розпису по кожній події. Комфортна робота з Фонбет досягається, в тому числі, і за рахунок грамотно опрацьованого додатку для мобільних пристроїв, який не тільки максимально зручний у використанні, але також і дуже функціональний.

Нарешті, надає БК і мобільну версію, оптимізація якої також виконана на дуже гідному рівні. Деякі люди нарікають на необхідність сплати податкiв з виграшу, однак очевидно, що це аж ніяк не є індивідуальною примхою Фонбет, а вимушеним заходом, яку диктує всім нам держава. Нарешті, відмінний набір бонусних пропозицій, скористатися якими можуть не тільки новачки, які розраховують на щедрий вітальний бонус, але також і досвідчені гравці, зацікавлені в отриманні заохочень, грає істотну роль в тому, що завдяки сукупності своїх переваг, Фонбет, по праву, займає своє високе місце в рейтингу найбільш популярних ігрових майданчиків по ставкам на спорт.

Однак, не варто міркувати так, що якщо ви граєте з надійним букмекером, який може похвалитися підтвердженою репутацією, це може убезпечити вас від втрати грошей. Зовсім ні. Пам’ятайте, що ставки на спорт – це азартне проведення часу, а значить, ставити можна лише ту суму грошей, яку не шкода втратити, оскільки ніщо, крім волі випадку не здатно гарантувати вам перемогу.

Топ 3 альтернативи Фонбет

Багато користувачів, напевно, залишаться повністю задоволені тим набором пропозицій, якими володіє Фонбет. І дійсно, сукупність вагомих переваг, а також надійна репутація букмекера цілком дозволяють зупинитися саме на цій платформі для ставок. Проте, було б неправильно стверджувати, що крім Фонбет на ринку немає інших не менш гідних пропозицій, оскільки високий рівень конкуренції в цьому сегменті приводить до того, що існує чимало букмекерських контор, які можуть виглядати кращими в очах потенційних клієнтів. І саме про них ми зараз i поговоримо, а саме про трьох претендентів, які цілком можуть служити в якості альтернативного варіанту букмекерській конторі Фонбет.

 

Фан Спорт

Букмекерська контора Фан Спорт, хоч і не є світовим лідером в області ставок, проте для українських гравцiв цілком ймовірно підійде вельми непогано. Тут представлена досить широка лінія, а набір доступних способів депозиту і поповнення балансу цілком достатній. Працювати с Фан Спорт можна, в тому числі, і за допомогою мобільної версії, однак застосунок цим букмекером поки що не пропонується. В цілому, як альтерантиву Фонбет, цю контору цілком можливо розглядати.

 

Леон

БК Леон, як багато хто знає, також є вельми популярным майданчиком на ринку ставок. Серйозний статус цього букмекера обумовлюється не тільки популярною рекламною кампанією, важливість якої, до слова, також не варто заперечувати, але також для багатьох користувачів Леон виглядає досить переважно, завдяки широкої системі бонусів і акції, а відмінний вибір пропонованих подій здатний задовольнити найрізноманітніші категорії користувачів . Нарешті, зручний мобільний застосунок дозволяє робити ставки, перебуваючи в будь-якому місці, а зручний інтерфейс не повинен викликати жодних труднощів при роботі з цим продуктом.

 

Фавбет

Фавбет це ще одна контора, яку умовно можна назвати локальною. Втім, переваги є і у цього майданчика. Так, достатьня по своїй широті лінія задовольнить основну масу гравців, а непоганий набір доступних способів, які можна використовувати для здійснення депозиту і виведення коштiв дозволить не турбуватися про те, що ви не зможете знайти зручний для вас спосіб роботи з фінансами. Як і Фан Спорт, букмекерська контора Фавбет пропонує гравцям мобільну версію, не маючи повноцінного мобільного застосунку. Все це в сукупності дозволяє стверджувати, що як альтернатива Фонбет, ця БК все ж може вважатися, і буде незайвим розглянути цей сайт, якщо ви ще перебуваєте в пошуку букмекера.

 

Промокод Промокод ФОНБЕТ термін дії: 31.12.