Мій особистий досвід ставок в букмекерській конторі 1Win

Я працюю таксистом вже 5 років. В одній з чергових поїздок я розговорився з цікавим співрозмовником, цікавий він був талантом вигравати гроші і розважатися одночасно.

Як грає мій пасажир на 1win

Їхати йому було хвилин 40, як визначив навігатор. Спочатку мовчали, а потім розговорилися. Тема загальна знайшлася швидко – спорт. І він, і я захоплюємося футболом, тенісом, хокеєм. Тільки захоплення трохи відрізняються. Я простий уболівальник, а він робить ставки. Я знаю, що вболівальники часто ставлять на спортивні змагання. Ставлять на все підряд. Тільки чи виграють? У цьому в мене великі сумніви. Я розумію, що кілька разів зірвати куш може чи не кожен. Але потім все одно гравець програє більше, ніж виграє.

Це я і сказав своєму попутнику. Він послухав і начебто погодився. Але також сказав, що є можливість обігравати букмекерські контори і зривати великий бюджет.

Людина розповів, що ставить на коридори, на 1він така можливість є. Це такі ставки на протилежні фори і тотали, які дають хороші шанси на виграш. Виходить як би такий перетин, коли одночасно виграють дві ставки. Так, таке трапляється рідко, але зате один виграш покриває попередні збитки і виводить беттора в прибуток.

Звичайно, не всі секрети мені розкрив Дмитро (так звали пасажира). Але головне, що я зрозумів з його слів, що правильно ставити в багатьох конторах і заробляти по чуть-чуть, і все робити акуратно. Чи не вибирати найвигідніші варіанти ставок, а зупинитися на посередніх. Головне – сказав він – загубитися в натовпі, щоб аккаунт не привертав увагу працівників контори.

А ще він порадив мені використовувати спеціальні сканери, які знаходять ці коридори. Говорив, що більше пропозицій на баскетбол і теніс і що треба оформити платну підписку, і тоді сканер знаходитиме хороші варіанти. Сказав, що він підписаний на один такий. Він собі налаштував, що як тільки з’являється «жирний коридор», так відразу йде сигнал на телефоні в додатку. Йому залишається тільки поставити.

Ось такий мені попався цікавий співрозмовник. Скажімо так, після спілкування з ним я трохи задумався про таксі і життя взагалі. Він побажав мені удачі і залишив свій номер телефону. На вигляд це звичайна людина вище середнього зросту, одягнений в простий плащ, але думки його і ідеї сподобалися. Як я зрозумів, на просту роботу він не ходить. Цінує час і не метає бісер перед усіма підряд. Сказав дзвонити, якщо знадобиться допомога

Мої перші ставки в букмекерській конторі 1Win

Я вирішив добре вивчити тему букмекерських ставок, розібратися спочатку з азами, а потім вже приступити. Розумів, що треба виділити хоча б кілька днів, адже у мене не було досвіду ставок взагалі. Добре, що зараз ставлять в інтернеті і навіть з телефону.

Спочатку я розібрався з тим, які контори є – легальні і офшорні в Росії. Зрозумів, що легальні співпрацюють з ЦУПІС – контролюючим органом. У цих контор є каси в різних містах. Офшорні в основному приймають ставки в інтернеті, і у них немає кас.

Сказати чесно, я поки не ставив собі завдання з перших днів стабільно заробляти ставками. Діма мені тоді і сказав, що для початку слід просто звикнути до самого процесу. Зрозуміти, чим відрізняються лайв ставки від передматчевих. Єдине, він порадив звикати до одиночних парі і не ставити по дрібним коефіцієнтами і на фаворитів. Краще, каже, став на події з коефіцієнтами більше 2. Хоч і будеш програвати, але великі виграші відшкодують втрати.

Загалом я вивчав різні контори, багато начебто підійшли. Їх я намітив як би на майбутнє, коли вже стану досвідченим і буду ставити зі знанням справи. А поки я зайшов на сайт 1Win і мені чомусь захотілося зареєструватися. Напевно, інтерфейс такий вдалий і проста схема реєстрації. Можна в один клік:

1win registration

, що швидше за все програю їх. Питання часу. Мені важлива була технічна сторона: як зробити ставку за допомогою промокод 1win, поповнювати рахунок, і ставити з мобільних додатків. Як зайти в особистий кабінет, якщо доступ до нього заблоковано. Все це я вирішив випробувати на практиці.

Перше знайомство з інтернет ставками на розчарувало. На 1Він дуже легко ставити. Навіть мені, новачкові, зрозуміло з першого разу. Я знайшов чемпіонат Іспанії і поставив на ТМ (2,5) за участю Атлетіко. Я знаю, що мадридці гарні в обороні і що вони не сильно люблять нарощувати перевагу, забивши 1-2 голи. Так і вийшло в цей раз, вони виграли 1: 0, і моя перша ставка зіграла.

Взагалі, я не азартна людина. І як виявилося в ставках – це дуже гарна якість. Тобто, спокійне ставлення до виграшів і програшів позитивно позначається на перспективах гравця. Коду немає бажання відігратися після серії програшів, а є твердий настрій на тривалу дорогу ставок, то це великий плюс.

Я вивчив основні види ставок, зрозумів, як заповнюється ігровий купон і як вважаються виграші. Загалом за перший тиждень я розібрався з азами і вже спробував ставити з форою, на тотали в матчах і окремих відрізках, в лайв і прематче:

1win coupon

На сайті 1Win все інтуїтивно зрозуміло, якщо що легко запитати у операторів. За 7 днів я зробив 28 ставок. Загалом я втратив 260 рублів. Не найгірший результат для новачка. Адже я ще експериментував, а значить часто помилявся з вибором матчів. Але намагався ставити з коефіцієнтами вище 1,8.

На другому тижні мені пощастило більше, і я вже заробив 600 рублів на 1win, зробивши 32 ставки. Знову були виграші і поразки, але в цілому плюс. Мені більше сподобалося ставити на фори в баскетболі. Я адже придивлявся до таких ринків з таким прицілом, щоб використовувати їх для коридорів потім.

Ще я вирішив для себе – ставити на більше 3% від усіх грошей на балансі. Думаю, що це найправильніше рішення для мене на даному етапі.

Коли почався карантин, я не перестав ставити, а переключився на кіберспорт. Там віддавав перевагу кіберфутболу, кібербаскетболу. Виходило по-різному, але в підсумку банк я зберіг і навіть трохи заробив після першого місяця ставок.

Я підписався на два сканера з пошуку коридорів, на місяць. Планую зареєструватися в 5-6 конторах і буду ставити вже на коридори. Вивчив матеріали по цій темі. Буду пробувати заробляти за допомогою сканерів. Якщо щось не зрозумію, подзвоню Дімі. Поки не звертався до нього, адже особливих складнощів не виникало.