Промокод Фан Спорт [ fan_16 ] 2024: бонус до 3 000 грн!

Дізнайтесь більше про Промокод Фан  Спорт – fan_16 і всі наявні бонуси як для нових гравців, так і для досвідчених. Активуй промокод під час реєстрації і отримай экслюзивний бонус.

5 rating
Фан Спорт Промокод
Вітальні бонуси
 • Бонус на перший депозит на спорт - до 3 000 грн
 • Козирна середа - 80% бонус на ваш депозит
fan_16
Копіювати
Перевірено та підтверджено 16/04/2024
110 Скопійовано цього тижня
Зареєструватися
Стартовий бонуси від Fansport - Промокод Фан Спорт

Промокод Фан Спорт

Промокод Фан Спорт і актуальні бонуси

Фан СпортОпис БонусуПромокод Фан Спорт

БОНУС НА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ НА СПОРТ

до 3 000 грн

Промокод Фан Спорт -  fan_16 

ВІТАЛЬНИЙ ПАКЕТ БОНУСІВ НА СЛОТИ 

бонус до 5 000 грн

Промокод Фан Спорт -  fan_16 

КОЗИРНА СЕРЕДА

80% бонус на ваш депозит

Промокод Фан Спорт -  fan_16 

Стартовий бонуси від Fansport

Як і багато операторів, БК Фан Спорт пропонує своїм клієнтам непогані бонуси. Серед найбільш популярних виділимо стартовий бонус до 3000 грн. Щоб подати заявку на отримання, потрібно пройти стандартну процедуру реєстрації та поповнити рахунок на мінімальну суму 25 грн.

Стартовий бонуси від Fansport

Умови, за яких клієнт отримує бонусну суму на основний рахунок, чітко вказані на сайті оператора. Перш за все гравець повинен 3 рази прокрутити депозит ставками.  Враховуються лише експреси, які складені з мінімум 3-х позицій з найменшим коефіцієнтом 1,4. Відіграти бонус потрібно на протязі 30 днів з моменту реєстрації.

Подібну пропозиція отримує не тільки новий гравець. БК Фан-Спорт бонус на депозит пропонує щотижня. За умовами програми “Козирне середовище” користувачі можуть поповнити рахунок в середу, починаючи з півночі і до 23:59, і отримати додатково 80% від суми поповнення (максимум 800 гривень). Мінімальна сума дорівнює 25 гривням. Щоб подарунок не анулювався, його потрібно проставити в трикратному розмірі на ставках типу експрес протягом доби.

Після відіграшу все бонусні кошти будуть зараховані на ваш основний рахунок, їх можна вивести або використовувати для укладення нових парі. На рахунок переводиться залишок бонусних коштів, але не більше, ніж була початкова сума бонусу.

Промокоди Фан Спорт

Клієнти Фан Спорт отримують промобали за програні ставки. Щоб отримати їх, потрібно перейти в бонусний розділ на сайті компанії. Далі гравець тисне на кнопку «Запит промо-балів». Але перед цим потрібно ввести промокод Фан спорт під час створення аккаунту:

Що таке промокод Фан Спорт? Це певна комбінація символів, яку вводить клієнт при реєстрації. Якщо код вірний, то система приймає його. Це означає, що беттор отримає можливість отримати досить хороші бонуси.

Де знайти Промокод Фан Спорт?

Звісно, бетторів цікавить таке питання, де ж знайти цей код? Найпростіший спосіб – скористатися пошуком.  Однак ми пропонуємо відвідувачам нашого сайту ексклюзивний промокод. Введіть цю комбінацію для фіксації на сайті Фан Спорт і отримаєте вітальний бонус.

Промокод на безкоштовну ставку

Якщо гравець активно ставить в БК Фан Спорт, ця акція буде йому корисною. Чим більше беттор укладає парі, тим більше йому дістанеться балів. На сайте є вітрина промокодів Фан Спорт, де можна обміняти бали на фрібети ти призи.

Фрібети – це безкоштовні ставки на футбол, баскетбол, теніс і т.д.), на ординари та експреси. Є Обмеження за коефіцієнтом – не менше 1,80. Скористатися фрібетом можна на протязі 7-ми днів з моменту його отримання.

Промокод Фан спорт потрібно використовувати в купоні, додавши один або декілька позицій. Після цього ведіть комбінацію в поле «Промо-код». Якщо виконані всі умови, і коефіцієнт достатній для укладення ставки, промокод Фан Спорт буде використаний.

Промокод на безкоштовну ставку - Фан спорт

Партнерська програма

Клієнтам Фан Спорт доступна партнерська програма, за допомогою якої можна привести до нових клієнтів. Достатньо розмістити на власному сайті банери та посилання. Користувач отримує прибуток з витрачених коштів людей, які створили аккаунт з промокодом Фан Спорт. Активні клієнти мають можливість створити багаторівневу мережу.

Фан спорт Реєстрація

Для здійснення ставок і гри в казино, потрібно пройти реєстрацію одним з 4 способів:

 • В 1 клік. Швидкий процес, де потрібно лише вибрати країну проживання і  валюту, а також ввести промокод Фан Спорт (якщо він є). Користувачеві буде автоматично присвоєно логін і пароль.
 • По телефону. Потрібно ввести номер телефону і код підтвердження, який був надісланий в сповіщенні. Також потрібно вибрати валюту і ввести промокод. Логін і пароль видає система.
 • По електронній пошті. Класичний варіант, де потрібно заповнити наступні поля: країна проживання, місто, регіон, валюта, електронна пошта, номер телефону, ім’я, прізвище, пароль і промокод.
 • Через соціальні мережі. Можлива авторизація через вже існуючі аккаунти в наступних соціальних мережах: ВКонтакте, Однокласники, Google, Mail.ru, Яндекс. Логіном буде ім’я користувача в соцмережі, а пароль присвоюється системою.

Фан спорт Реєстрація

Верифікація

У букмекера немає офіційної процедури верифікації користувачів, так як заклад не працює через ЦУПІС. Але в будь-який момент, представники сайту можуть вимагати від гравця документи, що засвідчують особу. Це може бути паспорт, водійські права, ідентифікаційна картка та інші документи. Документи відправляються у вигляді сканів або якісних фото. У деяких випадках, компанія може подати запит на додаткові документи, наприклад, на виписку з банківського рахунку, або скан оплати комунальних послуг.

Лінія, ставки, коефіцієнти Фан Спорт

Лінія букмекерської контори FanSport включає не менше 30 дисциплін для ставок, включаючи не найпопулярніші дисципліни і види

Зрозуміло, що футбол – це основний вид спорт в букмекерській конторі Фан Спорт. Кількість освітлюваних ліг і країн величезне. Є навіть чемпіонат Мальти серед жінок, чемпіонати Того і Барбадосу, молодіжна ліга Фарерських Островів та багато подібного.

Для ЛЧ, важливих міжнародних турнірів і найсильніших ліг запропоновані цікаві довгострокові опції: кращий бомбардир, кращий гравець і так далі. Є окремі підкатегорії «Гравці» і «Тренери». У матчевій лінії купа цікавих варіантів: бомбардири, картки, кутові, офсайди, аути, заміни і так далі. Не дивно, що більшість ставок клієнти Фан Спорт роблять саме на футбол. Вони також активно використовують промокод Фан Спорт при реєстрації футбольних парі. В середньому комісія на футбольні ставки в БК Фан Спорт утримується на рівні 5%.

Теніс висвітлюється досить в широкому форматі. Компанія додає матчі всіх офіційних професійних турнірів, навіть найнижчої категорії (ITF). Додаткові маркети в лінії з’являються тільки для фіналів і поєдинків на турнірах ТБШ / Мастерсах: ейси, подвійні помилки, матчболи, сетболів і так далі. Маржа на теніс приблизно 6%. На малопопулярні турніри комісія трошки вище – 7-8%.

Хороший вибір подій представлений в баскетбольній лінії. Є також екзотичні ліги: чемпіонат Бразилії до 19 років, ліга Домініканської Республіки, чемпіонат Мадагаскару. Цікаві опції в розпису доступні для NBA, Євроліги і важливих міжнародних зустрічей: індивідуальна статистика гравців, комбіновані варіанти, тотал трьохчкових. Є довгострокові ставки типу «хто буде кращим новачком року», «Де виявиться Леброн Джеймс» і так далі. Приблизно 5% комісія букмекера Фан Спорт на баскетбольні ринки. В лайві заробіток трошки вище, і досягає 6-7%. Але й це непогані умови для продуктивних ставок. Тим більше, що кількість ринків досягає 300.

У хокеї в розпал сезону вибрати ставки можна з більш ніж 30 ліг. І навіть в літній період БК пускає в лінію таку екзотику як чемпіонати Австралії та Нової Зеландії. Для КХЛ і НХЛ пропонуються додаткові маркети: бомбардири, удари в створ, штраф, гол у меншості / порожні ворота і так далі. Клієнти контори також охоче застосовують промокоди Фан Спорт, коли відігрують стартовий бонус.

Фан Спорт створив якісний кібреспортивний розділ. Контора наполегливо працює в двох напрямках. Перший – це класичний кіберспорт. Тобто, лінія на події по LoL, Dota 2, CS: GO, Starcraft 2, OverWatch і так далі. Висвітлюється десяток дисциплін. Друге – це Cyber ​​LIVE з спортивними дисциплінами (NBA 2K, FIFA18). В лінії також можна знайти до 10 видів. Середня комісія на комп’ютерні баталії – 9% в прематчі і 10% в лайві.

Мобільна версія Фан Спорт

Досить комфортно робити ставки та отримувати бонуси на мобільному сайті букмекера Фан Спорт. Найголовніше, що гравці отримують постійний доступ до аккаунту та ставок.

Як бачимо, користувачам доступні кнопки входу і реєстрації на Фан Спорт. Якщо натиснути в розділ реєстрації, то побачимо таку саму форму. Так, ми не бачимо способу реєстрації одним дотиком. Але інші методи не менш зручні. Людина без проблем за хвилину створить аккаунт, підбере платіжну систему, та переведе кошти для ставок. А ось такий вид має інструментальна панель. Тиснемо на кнопку в правому куту, і отримуємо доступ до всіх функцій оператора:

Як бачимо, гравцям доступні всі ставки, бонуси, бонусні ігри, та вітрина промокодів. В налаштуваннях можна ввімкнути ставку в один клік. В мобільній версії Фан Спорт доступні додатки Android та IOS. Клієнти скачують і встановлюють програму на телефон.

Мобільні додатки Фан Спорт

Мобільні додатки букмекера максимально зручні для ставок. Інтерфейс адаптований не тільки для ставок, а й для ігор. Завантажити додатки на свій пристрій просто:

 

Для Андроїд потрібно завантажити інсталяційний файл формату апк на свій телефон в розділі «Додатки для смартфонів». Після цього в настройках безпеки дозвольте установку програм з невідомих джерел. Тільки після цього потрібно запустити завантажений файл. Якщо все зроблено правильно, то програма встановиться автоматично.

Для власників iOS додаток також потрібно встановлювати вручну. Зі свого мобільного пристрою зайдіть в розділ «Додатки для смартфонів» і вибере пункт «Завантажити для iOS». У спливаючому вікні, натисніть кнопку «встановити». Після завершення завантаження в налаштуваннях смартфона в розділі «Управління пристроєм» з’явиться пункт «Корпоративні програми». Потрібно вибрати «ТОВ контраст» і натиснути кнопку «Довіряти».

Фінанси

Щоб покласти гроші на баланс рахунку, натисніть кнопку «Поповнити», яка з’являється на верхній панелі навігації після авторизації. Поповнити рахунок в БК Фан Спорт можна одним з таких методів:

 • Банківські картки
 • електронні гаманці
 • Платіжні системи
 • Інтернет-банкінг (Приват24)
 • Криптовалюта

Максимальних обмежень на внесення депозиту однієї транзакцією регулятор не встановлює. Відносно мінімальних лімітів, то вони залежать від обраного методу оплати. Наприклад, для пластикових і популярних електронних гаманців (QIWI) найменша сума 25 грн.

Інформаційна підтримка

У клієнтів букмекерської контори Фан Спорт іноді виникають складнощі. Наприклад, не кожен знає, як застосувати промокод Фан Спорт на практиці. З цим та іншими питаннями завжди можна звернутися до операторів служби підтримки.

Консультанти БК FanSport працюють в режимі 24/7. Є телефон гарячої лінії 0 800 502 441. Доступна форма звернення. Кнопка чату з оператором розташована в першому нижньому куті сайту. З досвіду – спочатку варто звернутися до оператора лайв-чату, а в разі, якщо вирішення проблеми виходить за межі його компетенції, оператор направить вас до служби безпеки або в інший відділ служби підтримки.

Оператори компанії показала себе доброзичливими, компетентними і оперативними працівниками. Такій роботі можуть позаздрити багато операторів інших БК.

Відгуки про БК Фан Спорт

Клієнти букмекерської контори Фан Спорт позитивно оцінюють коефіцієнти та кількість ставок в лінії. За весь період існування букмекера Фан Спорт сервісів контори Всі умови бонусної програми, прописані на сайті, виконувалися чітко, з виплатою виграшів не було ніяких проблем.  Ці моменти також відмічають беттори в своїх коментарях.

Але сайт працює не завжди без збоїв. Цей недолік згадують гравці в своїх коментарях.  Добре, що майже завжди доступна мобільна версія, і всі гравці зможуть поставити на будь-яку подію.

Промокод Фан Спорт

Топ 3 альтернативи Фан Спорт

Звісно, що існують багато хороших букмекерських компаній для ставок на спортивні події. Але ми виділимо трійку найкращих, на наш погляд.

1хБет

Не дуже багато операторів  зможуть похвалитися такою лінією та бонусною програмою, як БК 1Хбет.  Цей оператор відомий багатьом гравцям. На сайті компанії можна знайти більше 20 різних видів спорту. Беттори  можуть скористатися послугами мобільного додатку, який відрізняється, одночасно, потужним функціоналом і приємним і доступним інтерфейсом.

Паріматч

Компанія була заснована в Україні в 1996 р. і стала однією з перших беттінгових компаній в СНД, які відкрили онлайн-представництво. Більш ніж за двадцять років ведення своєї діяльності цей бук відкрив десятки наземних пунктів прийому ставок в різних містах України, Росії, Білорусі, Казахстану, Молдови та Грузії. На сьогодні компанія пропоную вигідні умови для ставок на кіберспорт в лайві та перед початком матчів. Розділ з бонусами постійно поповнюється новими пропозиціями. Безперечно, Паріматч – одна з кращих компаній в Україні.

Фавбет

Фаворит Спорт – це одна з букмекерських контор, де є відчуття, що поставити можна абсолютно на все. Я нарахував тут 25 видів спорту і кілька неспортивних видів ставок. Детальніше всіх за традицією представлений футбол. Тут важко не знайти будь-якої чемпіонат, лігу, дивізіон або навіть напівофіційний турнір. У букмекерській конторі Фаворит Спорт відмінна лінія на кіберспорт. Тут представлені всі більш-менш відомі ліги Dota 2, League of Legends, CS: GO і StarCraft 2. C неспортивними ставками в конторі теж все добре.

Висновок

Ми переконалися, що букмекерська компанія Фан Спорт пропонує хороші умови для повноцінних ставок. Клієнти отримують стартовий бонус з промокодом, а також користуються мобільними додатками на версією. Рекомендуємо створити аккаунт, поповнити рахунок, та переконатися самостійно в цьому.