Металіст – Інгулець прогноз і ставки 29 серпня 2022 року

В 2 турі чемпіонату України 29 серпня зустрінуться Металіст та Інгулець. Команди провели контрольні зустрічі, й зіграли в першому турі. Читайте для матчу Металіст – Інгулець прогноз та робіть ставки.

Металіст – Інгулець прогноз на УПЛ

Металіст вдало провів гру першого туру, обігравши в гостях Рух 2:1. Поєдинок виявився складним для харків’ян, тому що суперник створював моменти грав до кінця. Однак, вдалі дії попереду гравців Металіста змусили суперника двічі пропускати голи. Немало товариських зустрічей Металіст провів перед стартом чемпіонату. В основному суперниками були турецькі клуби. Відзначимо перемоги над Антальяспором та Будрумом 1:0. Також були поразки від Башакшехіра 0:3 та іспанського Депортиво 2:4.

Металіст – Інгулець прогноз

Інгулець провів лише дві товариські зустрічі та одну офіційну. В першому турі команда програла Олександрії 1:2. Краще склалися товариські ігри. Спочатку інгульці обіграли Кривбас 1:0, а потім розгромили Колос 4:0. По цим іграм можна сказати, що команда непогано готова до чемпіонату, бо обіграла учасників УПЛ цього сезону. Отже, на матч Металіст – Інгулець прогноз і ставки наступні:

Нагадуємо, що коефіцієнти букмекерів змінюються, будь ласка не забувайте про це.

Металіст – Інгулець прогноз: ставка на господарів

Гравці Металіста, зігравши перший офіційний матч, знаходяться трохи у вигіднішому положенні. Перемога надала сил футболістам, і вони на піднесенні будуть грати з Інгульцем. Суперник з Петрова також непогано готовий, але поки не увійшов у ритм офіційних матчів. Скоріше Інгулець буде грати другим номером, більше від оборони.

Фора Металіста 0

Є відчуття, що харків’яни не програють, в першому матчі команда діяла досить організовано, та проводила швидкі та результативні атаки. Тому ставка з форою буде доречною.

Перемога Металіста

Хоч зараз немає фактору свого поля, але номінальні господарі навіть без болільників мають трохи більше шансів на перемогу. У Металіста боєздатний колектив, спроможний вирішувати серйозні задачі.

Тотал менше 2,5

Велика ймовірність, що в матчі не буде багато голів. В матчі з Кривбасом гравці Інгульця вправно діяли в обороні, майже не помилялися, тому і виграли 1:0. У поєдинку з Колосом така ж тактика принесла переконливу перемогу 4:0. Металіст навряд чи заб’є багато, тому ставимо на «низ».

Металіст – Інгулець: результати попередніх ігор

Рух – Металіст – 1:2 (24.08.22, УПЛ)

Кривбас – Інгулець – 0:1 (17.07.22, КТМ)

Інгулець – Олександрія – 1:2 (25.08.22, УПЛ)

Металіст – Інгулець: трансляції на ТВ

Поєдинок відбудеться 29 серпня на стадіоні «Авангард» Ужгород. Початок о 13:00. Пряма трансляція на каналі Setanta Sports Ukraine.

Поширені питання

З яким рахунком закінчився останній матч суперників?

Офіційних ігор суперники не проводили.

Скільки голів пропустили клуби за останні 3 матчі?

Інгулець – 1, Металіст – 5.

Де відбудеться матч?

В Ужгороді.