Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз і ставки 22 серпня 2022 року

Третій тур чемпіонату АПЛ завершиться матчем між Манчестер Юнайтед та Ліверпулем. Не потрібно говорити зайвий раз про принциповість цього двобою. Пропонуємо для матчу Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз та кращі ставки.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз на матч АПЛ

Манкуніанці вкрай невдало почали сезон, зазнавши двох поразок і перебувають на останньому місці. Ліверпуль також не знає смаку перемог в АПЛ, двічі зігравши внічию. Тому перемога вкрай бажана для кожного клубу. Ми зробили наступні ставки на Манчестер Юнайтед – Ліверпуль.

Коефіцієнти букмекерів часто змінюються. Слідкуйте за ними та робіть на матч Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз і ставки виважено.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз: чи набере МЮ перше очко

Очевидно, що на початку сезону команди не вийшли на пік форми. Манчестерці з новим тренером в пошуках нової концепції. Тен Хаг тільки пристосовується до чемпіонату АПЛ після голландської ліги. Поки що в пасиві поразки 1:2 від Брайтону та 0:4 від Брентфорду.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль прогноз

Ліверпуль залишився без Мане в атаці. Цей форвард був би доречним зараз. Нічиї з посередніми Фулхемом 2:2 та Кристал Пеласом 1:1 трохи розчарували. Команда, яка претендує на золото, повинна впевненно перемагати подібних суперників.

Тотал менше 3,5

Ймовірно, команди намагатимуться взяти 3 очки. Проте, вони повинні врахувати помилки в попередніх іграх, коли пропускали посереднім клубам. Здається, що ми не побачимо грубих помилок і в обороні буде більше порядку. Тому не чекаємо надто багато голів.

Фора +1 для Манчестер Юнайтед

Манчестерці двічі поспіль поступалися вдома Ліверпулю вдома 2:4 та 0:5. Можна припустити, що команда врахувала цей негативний досвід. Та й після двох поразок у новому сезоні господарі будуть максимально вмотивовані. Інакше болільники не зрозуміють. Ліверпуль намагатиметься взяти 3 очки, але зараз команда не виглядає монолітно та потребує вдосконалення.

Тотал менше 1 голів МЮ

Цілком ймовірно, що Манчестер буде грати від оборони, забуваючи про атаку. Грати з Ліверпулем у відкритий футбол сьогоднішньому МЮ надто ризиковано. Тому чекати багато голів від «червоних» навряд чи потрібно. Може статися, що МЮ цілком влаштує нічия 0:0. Зараз це достойний варіант.

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль: результати останніх матчів

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль – 4:0 (12.07.22, ТМ)

Ліверпуль – Манчестер – 4:0 (19.04. 22, АПЛ)

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль – 0:5 (24.10.21, АПЛ)

Манчестер Юнайтед – Ліверпуль: трансляції на ТВ

Гра відбудеться 22 серпня в 22:00. Трансляція на каналі MEGOGO.

Поширені питання

На яких місцях перебувають клуби?

МЮ на 20-му, Ліверпуль на 12-му.

Як зіграли клуби в минулому сезоні АПЛ?

Ліверпуль переміг 4:0 та 5:0.

Де відбудеться гра?

Матч зіграють на стадіоні Олд Траффорд.