LVBET aplikacja mobilna 2020

Jak wygląda w LVBET aplikacja mobilna? W naszej recenzji przedstawiamy jej najważniejsze funkcje. Dowiesz się ponadto, jakie bonusy przygotował bukmacher LVBET dla użytkowników mobilnych. Czy w LVBET transmisje są dostępne oraz jak wygląda cash-out w aplikacji? Zapraszamy do lektury.

lvbet pl app

LVBET aplikacja – jak pobrać?

Nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem to, co przeczytasz. W LVBET aplikacja została stworzona dla systemów Android oraz iOS. Jest to standardową praktyką bukmacherów, którzy wspierają właśnie dwa, najpopularniejsze systemy operacyjne.

Jeżeli posiadasz iOS, wówczas aplikacja LVBET znajduje się w oficjalnym sklepie Apple – iTunes. Z łatwością ją znajdziesz i zainstalujesz.

W przypadku Androida, najpierw będziesz musiał się udać na stronę bukmachera (Strona Główna LVBET – aplikacja), tam znajdziesz do pobrania odpowiedni plik. Przed zainstalowaniem aplikacji LVBET będziesz musiał jeszcze zmienić opcję zabezpieczenia lub bezpieczeństwa w swoim urządzeniu. Konkretniej rzecz ujmując chodzi o zezwolenie na instalowanie aplikacji ze źródeł innych, niż Sklep Google Play.

Dlaczego aplikacja LVBET nie znajduje się w Sklepie Google Play? Dlatego, że firma Google nie zezwala na umieszczanie tam jakichkolwiek aplikacji powiązanych z hazardem.

Jeżeli chodzi o wymagania sprzętowe dla aplikacji, to bukmacher LVBET nie przedstawia ich. Oznacza to wprost, że aplikacja nie ma żadnych wygórowanych wymagań i jedyne, co potrzeba, do jej użytkowania to właśnie urządzenie z systemem iOS lub Android.

LVBET mobile

LVBET aplikacja mobilna została stworzona, jak już wyżej wspomnieliśmy dla systemów Android oraz iOS. Możesz zatem cieszyć się, jeżeli posiadasz któryś z nich. Jeżeli jednak korzystasz z urządzenia mobilnego, bazującego na innym systemie, to LVBET również pomyślał o Tobie.

LVBET mobile to mobilna wersja strony bukmachera. Załaduje się ona automatycznie na Twoim urządzeniu, po odwiedzeniu strony www.lvbet.pl.

W przypadku LVBET mobile masz do czynienia z większością funkcji, które znajdują się w wersji podstawowej strony internetowej zakładów bukmacherskich LVBET.

Jakie funkcje dostarcza aplikacja LVBET?

Aplikacje mobilne bukmacherów potrafią coraz więcej. Podobnie jest w przypadku bukmachera LVBET. Aplikacja daje dostęp do wszystkich funkcji, znanych ze strony internetowej, a także przedstawia dodatkowe funkcjonalności:

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych
 • Pełna oferta zakładów na żywo
 • Match tracker
 • Cash-out
 • Doładowania konta
 • Wypłaty wygranych – Rapid Pay
 • Dedykowane promocje
 • Bonus powitalny

Oferta zakładów

U bukmachera LVBET aplikacja daje dostęp do pełnej oferty zakładów (w tym zakładów na żywo). Chodzi tu o wszystkie sporty, w tym także sporty wirtualne oraz sport elektroniczny – esport. W zakładach bukmacherskich LVBET łącznie to około 40 różnych dyscyplin.

Jeżeli chodzi o zakłady na żywo, to przyzwoicie prezentuje się platforma live LVBET. Z poziomu urządzenia mobilnego masz dostęp również do match trackera, czyli graficznej wizualizacji na żywo przebiegu spotkania. Match tracker pokaże Ci, co aktualnie dzieje się na boisku, hali, czy korcie tenisowym.

Transmisje LVBET

O ile match tracker w LVBET prezentuje się naprawdę nieźle, to bukmacher LVBET transmisji nie wprowadził jeszcze do swojej oferty. Można to tłumaczyć poniekąd drogimi prawami transmisyjnymi oraz krótkim stażem LVBET na rynku zakładów wzajemnych. Niemniej jednak liczymy na to, że bukmacher z czasem wzbogaci swoją ofertę o streaming. To w końcu ważny punkt rynku bukmacherskiego, zwłaszcza jeżeli chodzi o zakłady na żywo. Nie ma nic przyjemniejszego dla graczy niż jednoczesne oglądanie meczu i obstawianie.

Cash-out

Cash-out to funkcja, która dostępna jest na stronie internetowej, ale również w LVBET aplikacja pozwala na cash-out. Ciekawą informacją jest fakt, że w LVBET cash-out dostępny jest dla zakładów przedmeczowych, a także oferty na żywo.

Za jego pomocą możesz odsprzedać bukmacherowi otwarty zakład. Ważne – na kuponie nie może być przegranego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś zdanie co do zakładu lub wygrałeś już część zakładów na kuponie i nie chcesz dalej ryzykować – masz szansę, że bukmacher zaproponuje Ci cash-out.

Jeżeli przy Twoim zakładzie pojawi się opcja wcześniejszej wypłaty, czyli właśnie cash-out to w miarę szybko musisz podjąć decyzję. Taka “okazja” nie będzie dostępna przez cały zakład. Pojawia się wówczas, gdy bukmacher widzi także w tym swoją szansę.

Bonusy w aplikacji LVBET

Bukmacherzy w różny sposób zachęcają graczy do skorzystania z ich aplikacji mobilnej. A to wyższe kursy, a to funkcjonalna aplikacja, ale także dedykowane bonusy. W LVBET aplikacja dostarcza właśnie takową, ekskluzywną ofertę promocyjną.

Promocja dotyczy rozgrywek PKO Ekstraklasy. Dla wszystkich zakładów, które postawisz z aplikacji LVBET, ewentualne wygrane zostaną podwyższone o 14%.

Promocja nie ma żadnych warunków – tzn. obstawiasz za ile chcesz i po jakim kursie chcesz – bukmacher LVBET i tak podniesie ewentualną wygraną. Bonus obowiązuje zarówno dla zakładów przedmeczowych, na żywo – kupony SINGLE oraz AKO.

Bonus powitalny

W LVBET aplikacja uprawnia także do skorzystania z bonusu powitalnego. W chwili obecnej w LVBET na start otrzymać możesz do 1500 PLN. Bonus opiewa na dwa depozyty. Wszystko opiera się na mnożnikach kursów.

Za pierwszym depozytem otrzymasz 1% wpłaty z mnożnikiem kursu x100 – do kwoty maksymalnej 1000 PLN. Możesz wykorzystać to na kupon z minimum 3 zdarzeniami (kurs łączny nie mniejszy niż 2.50, kurs na każde zdarzenie nie mniejszy niż 1.25)

Podobnie sprawa ma się w przypadku drugiego depozytu. Tym razem maksymalnie możesz otrzymać 500 PLN, a przyznane zostaje to w formie 1% bonusu z mnożnikiem kursu x50. Warunki obstawienia zakładów są identyczne, jak w przypadku pierwszego bonusu powitalnego.

W tym miejscu warto również wspomnieć, że wszystkie aktualne promocje ze strony internetowej LVBET obowiązują również w aplikacji mobilnej. Jeżeli zatem zamierzasz być aktywnym graczem, czy to na stronie internetowej, czy w aplikacji – możesz liczyć na dodatkowe środki.

Podsumowanie

W przypadku LVBET aplikacja jest dobrze dopracowaną platformą. Choć uczciwie trzeba przyznać, że do najlepszych ofert na rynku nieco jej brakuje. Chodzi tutaj przede wszystkim o brak transmisji wideo. Streaming w obecnych czasach jest bardzo ważnym punktem bukmacherskiej oferty. Cieszy za to cash-out, a także szeroka oferta zakładów. Bukmacher LVBET wyróżnia się przede wszystkim w sportach wirtualnych. Na duży plus aplikacji działa również dedykowana promocja. Tylko nieliczni bukmacherzy zdecydowali się na wprowadzenie takiego bonusu do swojej oferty.

Największe plusy aplikacji LVBET:

 • oferta zakładów – przede wszystkim sport elektroniczny
 • cash-out
 • dedykowane promocje

Największe minusy aplikacji LVBET:

 • brak transmisji wideo
 • kursy na niektóre wydarzenia