Інтер – Баварія прогноз і ставки 7 вересня

В Мілані в рамках першого туру групи С Ліги чемпіонів зіграють Інтер та Баварія. Команди готувалися до євросезону, та провели матчі свої в своїх національних турнірах. Створили для гри Інтер – Баварія прогноз и обрали кращі ставки.

Інтер – Баварія прогноз і коефіцієнти

Міланці неоднозначно проводять перші матчі Серії А. Так, Інтер вдало старував, здолавши спочатку Лечче 2:1 на виїзді та Спецію 3:0 вдома. Звісно, клас підопічних Сімоне Індзагі вище. Але як тільки Інтеру попався сильніший суперник, проблеми одразу далися взнаки. Матч з Лаціо команда програла 1:3. І головною проблемою був захист. Схема з трьома захисниками зараз надто ризикована для італійців. Баварія може скористатися такими проблемами та забити не один гол.

Мюнхенці звикають грати без кращого форварду останніх років Левандовськи. Замість нього зараз діє Садіо Мане, який прийшов з Ліверпуля. Зараз Баварія працює як справжня машина. Катком пройшлася про Айнтрахту 6:1, Бохуму 7:0, Кельну 5:0. Лише Боруссії Гладбах вдалося відібрати очко, зігравши 1:1. Отже, німці впевнено стартували і прагнуть розвити успіх у Лізі чемпіонів. Для матчу Інтер – Баварія прогноз наступний.

Знову нагадуємо, що коефіцієнти букмекерів змінюються.

 Інтер – Баварія прогноз на матч в Мілані

Клуби пересікалися на Міжнародному Кубку чемпіонів в 16 і 17 роках. Спочатку Баварія виграла 4:1, а потім Інтер 2:0.

Інтер – Баварія

Стиль мюнхенців з того часу не змінився, тому чекаємо від них голів. Інтер також має сильний напад з Джеко та Корреа, та забиває по 3 голи, хоча і пропускає часто. Тому мають бути голи і зараз.

ТБ (1,5) – другий тайм

Зважаючи на той факт, що команди грають перший тур, вони ймовірно не будуть відсиджуватися в обороні та намагатимуться забити якомога більше. Інтер грає активно дома, а Баварія майже ніколи не діє другим номером.

ТБ (3)

Сподіваємося суперники не підведуть і ми побачимо не один, а хоча б 3 голи. Ризикнемо і поставимо на мінімум 4 результативних постріли.

«Обидві заб’ють – так»

Наш прогноз побудований на сподіванні побачити результативну гру. Баварія лише в одному матчі забивала менше 2 голів в 6 офіційних іграх. Інтер також часто пробивав верхній тотал. Тому і зараз клуби повинні порадувати нас голами.

Інтер – Баварія прогноз: результати останніх зустрічей

Баварія – Інтер – 0:2 (27.07.17,МКЧ)

Інтер – Баварія – 1:4 (31.07.16, МКЧ)

Баварія – Інтер – 1:0 (21.07.15,КТМ)

Баварія – Інтер: трансляції на ТВ

Гра відбудеться в Мілані на стадіоні «Джузеппе Меацца» 7 вересня. Початок о 22:00. Пряма трансляція на каналі MEGOGO.

Поширені питання

Хто фаворит матчу?

За коефіцієнтами – Баварія.

Скільки голів забили футболісти Інтера в перших турах Серії А?

В 4 матчах 9 голів.

Хто тренер Баварії?

Юліан Нагелсьманн.