Фіорентина – Наполі прогноз і ставки 28 серпня 2022 року

В 3 турі Серії А Фіорентина приймає Наполі 28 серпня. Флорентійці на 7 місці, а їх суперник лідирує після двох впевнених перемог. Читайте на матч Фіорентина – Наполі прогноз та робіть ставки на гру.

Фіорентина – Наполі прогноз на матч Серії А

Фіорентина результативно стартувала в чемпіонаті. У домашній грі з Кремонезе клуб переміг 3:2. Незважаючи на вилучення в першому таймі у гостей, флорентійці ледве вирвали перемогу на 5 додатковій хвилині. Помилки в обороні завадили впевненій перемозі команді. У другому матчі з Емполі Фіорентина грала за звичною схемою 4-3-3 та мала територіальну перевагу. Проте нулі на табло так і залишилися.

Фіорентина – Наполі прогноз

Футболісти Наполі блискуче провели 2 матчі чемпіонату. В матчі з Вероною неаполітанці створили моментів на декілька, а може й більше ігор. Вже в першому таймі було 3 голи. Ще 4 команди провели у другому, Наполі переміг 5:2. Велика перевага у домашній грі з Монца призвела до перемоги Наполі 4:0. Знову команда грала за схемою 4-4-3, дублем відзначився Кварацхелія. Зважаючи на попередні результати клубів, для матчу Фіорентина – Наполі прогноз та ставки такі.

Зверніть увагу на часту зміну коефіцієнтів у букмекерів.

Фіорентина – Наполі прогноз: результативна гра

В 3-х попередніх очних зустрічах команди пробивали верхній тотал. Скоріше за все, і цього разу буде більше 2 голів. Обидва колективи грають за схемою з трьома нападниками. Наполі легко забивала в перших турах, а Фіорентина має проблеми в захисті.

ТБ(1) у першому таймі

В останніх 3-х очних зустрічах клуби двічі забивали більше 1 голу і один раз один гол. Зважаючи на великий атакуючий потенціал, припускаємо, що і цього разу будуть голи в першому таймі.

«Обидві заб’ють – так»

Зустрічаються атакуючі команди. Тому варто чекати від кожної голів. Тим більше, що захист припускається помилок ледь не у кожній грі.

Тотал більше 2,5

Логічно зробити ставку на гольовий сценарій матчу. Команди часто демонструють видовищний футбол і не тримаються за власні ворота. То ж моменти неодмінно будуть, і ми побачимо не один гол.

Фіорентина – Наполі: результати попередніх ігор

Наполі – Фіорентина – 2:3 (10.04.22, Серія А)

Наполі – Фіорентина – 2:5 (13.01.22, Кубок Італії)

Фіорентина – Наполі – 1:2 (03.10.21, Серія А)

Фіорентина – Наполі: трансляції на ТВ

Гра відбудеться 28 серпня на стадіоні «Артеміо Франкі». Пряма трансляція на каналі Setanta Sports 1.

Поширені питання

Де можна поставити на гру Фіорентина – Наполі?

Українські букмекери приймають ставки на матч: Фавбет, Паріматч, Вбет, Фан спорт.

Скільки голів команди забили в попередніх 3 очних іграх серії А?

На двох – 10 голів.

За якою схемою зазвичай грають суперники?

Як правило, клуби застосовують схему 4-3-3.