Додаток Фавбет 2024 – огляд додатку на телефон

Букмекерська компанія Фавбет створила для своїх клієнтів функціональні додатки для ставок з мобільних телефонів. Наразі гравці активно використовують програми для пристроїв Android та IOS. Розглянемо, що собою являє додаток Фавбет, чи можна створити аккаунт в телефоні і як робити мобільні ставки.

favbet app

Як скачати додаток Фавбет та встановити його на телефон?

На сайті букмекера є розділ «Mobile». Там є посилання на мобільні додатки.

Гравець обирає, як йому зручніше – ставити з мобільної версії, або з додатку. Щоб скачати Фавбет для смартфону, користувачу достатньо натиснути на першу чи другу кнопку, в залежності який тип операційної системі підтримує його пристрій. Після цього файл для установки копіюється на пристрій, на який планується встановлення програма. Рекомендуємо чинити саме так, а не на комп’ютер. Після цього не потрібно буде переносити файл з ПК на телефон.

Після того, як вдалося закачати додаток Фавбет на телефон, можна починати установку. Вона триває не більше 10 секунд. Після вдалої інсталяції можна використовувати додаток Фавбет на власний розсуд. Хтось  тільки вирішує, чи потрібно реєструватися, чи ні. Інші гравці  вже мають аккаунт, та можуть авторизуватися, та робити ставки.

Як зареєструватися в мобільному Фавбет?

Щоб стати клієнтом, потрібно пройти стандартну реєстрацію. Це можна зробити і в додатку також. Заповнювати треба стандартні поля: ім’я, прізвище, електронна адреса, номер мобільного телефону. Також є поле для промокоду Фавбет. Він дозволить бетторам отримати додаткові бонуси, наприклад збільшити розмір вітального. Після введення всіх особистих даних користувач подає заявку. Якщо все вірно, він отримує логін на пароль для авторизації.

Іноді букмекер хоче додатково перевірити особисті данні гравця. Це стандартна процедура ідентифікації. Суть в тому, що клієнт відправляє скани паспорта або водійського посвідчення. Зробити це можна як в додатку, так і в мобільній версії, або в звичайному сайте оператора Фан Спорт. Після нетривалої перевірки клієнт отримує дозвіл для проведення фінансових операцій.

реєстрація фавбет

Як робити ставки в додатку Фавбет?

Чи не найголовніше питання, яке так часто задають клієнти. Одразу скажемо, що інтерфейс мобільної версії букмекерської контори Фавбет та додатку майже один і той самий. Тобто, розташування кнопок-посилань на розділи майже співпадають.

Як бачимо лайв парі винесені на передній план. Можна вибирати з топ подій, та по видам спорту. Щоб зробити ставку в додатку Фавбет, беттор тисне по коефіцієнту, тим самим активує ігровий купон. Після цього гравець обирає тип ставки, та вказує суму.

Зверніть увагу, що спадаючі коефіцієнти підсвічуються помаранчевим кольором, а зростаючі – зеленим. Так зручніше орієнтуватися, і вибирати лише вигідні ринки від букмекера в мобільному додатку Фавбет.

Кожного дня букмекер публікує бонусні експреси з трьох позицій. В телефоні клієнти обирають експреси, та отримують +10% з виграшів, якщо ставка зіграє. Якщо уважно проаналізувати ці експреси, то можна вибрати дійсно привабливі варіанти. Вони складаються з позицій для різних видів спорту. Але багато з них оцінюються високими коефіцієнтами. Як правило, загальні котировки для експресів знаходяться в межах 3-5. Тобто, бонуси з виграних парі досить непогані.

Для багатьох матчів, на які компанія приймає парі, є посилання на онлайн трансляції. Так, у додатку Фавбет можна дивитися поєдинки в прямому ефірі. Якість зображення досить пристойне. Багато гравців активно користуються цією можливістю, коли ставлять в лайві.

Ставки під час матчів з телефону з Фавбет

Багато клієнтів успішно ставлять в лайві. Причому, вони застосовують для цього додаток Фавбет. І це правильне рішення, тому що програма завжди доступна, швидкість реєстрація ставок дуже висока. Щоб оптимізувати процес, радимо скористатися функцією «В один клік». Потрібно лише вказати суму парі, після цього можна робити ставки одним дотиком менше ніж за секунду.

Щоб отримати доступ до лайв парі, гравець заходить в розділ «Live», обирає потрібну дисципліну, та один або декілька матчів. Далі знаходить в лінії потрібні позиції, та тисне на коефіцієнти навпроти них і обирає тип парі. Тобто, робить ті самі дії, коли ставить на передматчеві позиції.

У деяких може виникнути питання, наскільки комфортно використовувати додаток Фан Спорт для ставок на експреси, приміром. Практика показала, що нічого складного немає, гравцеві легко перемикатися з одного матчу на інший, об’єднуючи багато матчів в одному ігровому купоні.

Ставки під час матчів з телефону з Фавбет

Можливості додатку Фавбет

Наскільки зручно бетторам користуватися додатком букмекерської контори Фавбет для ставок? По функціоналу ця площадка нічим не гірша від сайту букмекера. Гравцям доступні наступні розділи:

 • Служба підтримки;
 • Результати;
 • Адреси кас;
 • Акції;
 • Ставки в лайві4
 • Лайв парі;
 • Перекази.

Якщо беттор хоче запланувати ставки в мобільному додатку, до його послуг календар з розкладом ставок на матчі. А якщо потрібна ще й онлайн трансляція для того чи іншого поєдинку, то гравець користується фільтром. Завдяки йому можна відібрати всі матчі, які можна подивитися в додатку Фавбет.

Познайомитися з результатами можна в розділі з такою ж назвою. Там також є фільтр, за допомого якого можна відбирати результати для певних дисциплін – в лайві, та прематчі. А щоб отримати відповіді на конкретні питання, гравці звертаються до служби підтримки. Вона працюю цілодобово всі дні. Звернутися можна по телефону, електронній пошті, та написати в чаті.

В телефоні легко поповнювати власний рахунок та виводити кошти. Гравцям доступні такі платіжні системи:

 • Visa;
 • Mastercard;
 • Приват 24;
 • Термінали оплати;
 • Каси.

Мінімальна сума для поповнення та зняття – 100 грн. Терміни проведення транзакцій ті самі, що і на основному сайті.

Які бонуси дає додаток Фавбет?

Якщо клієнт полюбляє бонуси та акції Фавбет,  то вони доступні в повному обсязі в телефоні. На даний момент в додатку присутні такі пропозиції:

 • Вітальний бонус;
 • «Ставка без ризику»;
 • Експрес дня;
 • Бонусні ігри в казино;
 • «Полетіли».

бонуси дає додаток Фавбет

Як тільки з’являються нові акції, беттор отримує доступ до них, та зможе стати учасником акції.

Популярні питання та відповіді

Яким чином отримати бонус Фавбет у мобільному додатку?

Усі бонуси компанії знаходяться в розділі «Акції». Перейдіть за посиланням, та оберіть потрібну пропозицію від букмекера.

Чи безпечно передавати особисті данні під час верифікації?

Цілком безпечно. Можна не турбуватися, вся інформація клієнта не буде використана проти його бажання та закону.

Наскільки безпечно користуватися додатком Фавбет?

Всі дані гравця захищені. Тому немає причин хвилюватися за безпечність.

Висновки

Ми проаналізували мобільний додаток букмекерської контори Фавбет. Знайшли багато корисних інструментів. Зрозуміли, що гравцям легко робити ставки, поповнювати баланс, та отримувати бонуси.