Динамо – Дніпро прогноз і ставки на 28 серпня 2022 року

У 2 турі чемпіонату України Динамо зустрічається з Дніпром 28 серпня. Команди були зайняті в матчах єврокубків, тому не провели ще жодної гри в УПЛ. Читайте для матчу Динамо – Дніпро прогноз та робіть ставки.

Динамо – Дніпро прогноз на матч УПЛ

Кияни провели 3 кваліфікаційні етапи Ліги чемпіонів. Спершу Динамо здолало Фенербахче у додатковий час, а у другому – австрійський Штурм і також у додатковий час. В матчі з Бенфікою Динамо нічого не змогло вдіяти. Поразки 0:2 та 0:3 красномовно свідчать про різницю в класі киян та лісабонців.

Динамо – Дніпро прогноз

Дніпро мав негативний досвід у першому матчі кваліфікації Ліги Європи з кіпрським АЕКом. Домашня поразка 1:2 знизила шанси на прохід дніпрян. Помилок в захисті вистачало, і вихованці Городова могли пропустити ще більше.

Динамо – Дніпро прогноз: перемога киян

Скоріше за все, кияни зможуть виграти. У попередніх трьох очних зустрічах футболісти Динамо кожного разу брали 3 очки. Останній дві впевненні перемоги з рахунком 2:0 мають надихати динамівців. З огляду на слабку оборону дніпрян переможний сценарій для господарів цілком реальний.

Зауважте, що коефіцієнти букмекерів постійно змінюються, перевіряйте їх перед вашими ставками.

Динамо – Дніпро: ставки на господарів

Перемога киян цілком ймовірна, зважаючи на більш сильний склад. І хоча рівень гри Динамо поки не відповідає стандартам Ліги чемпіонів, на внутрішній арені команда виглядає краще за конкурентів. Для матчу Динамо – Дніпро прогноз и ставки такі.

Перемога Динамо в другому таймі

В останній очній грі Динамо виграло з рахунком 2:0 саме в другому таймі. Тоді перевага киян була безсумнівною. Досить ймовірно, що і зараз ми побачимо виграш господарів у другій половині.

Фора Динамо -1

Зважаючи на результати недавніх зустрічей клубів в УПЛ, цілком реальна перемога Динамо з різницею в 2 і більше голів. Тим більше, шо кияни мають більше днів на відпочинок, в той час як дніпряни грають матч Ліги Європи.

Тотал Динамо більше 1,5

Кияни після двох поразок від Бенфіки повинні реабілітуватися перед болільниками. Варто чекати від них результативних дії. Тому ставимо на 2 більше голів господарів.

Динамо – Дніпро: результати останніх ігор

Динамо – Дніпро-1 – 2:0 (24.10.21, УПЛ)

Динамо –Дніпро-1 – 2:0 (10.04.21, УПЛ)

Дніпро-1 – Динамо – 1:2 (31.10.20, УПЛ)

Динамо – Дніпро: трансляції на ТВ

Гра відбудеться 28 серпня, початок о 17:00. Пряма трансляція на каналах 2х2 та Setanta Sports Ukraine       .

Поширені питання

Як команди зіграли в останніх матчах?

Тричі поспіль перемагало Динамо з загальною різницею 6-1.

Хто зараз основні форварди в Динамо?

В останніх двох матчах на вістрі атак киян діяв Бєседін.