Betclic Aplikacja mobilna 2020 – pobieranie + liczne bonusy

Aplikacje mobilne są coraz ważniejszym elementem rynku bukmacherskiego. Gracze chcą obstawiać zakłady bez względu na miejsce, w którym się obecnie znajdują. Zobacz, jak prezentuje się w przypadku zakładów bukmacherskich Betclic Aplikacja mobilna.

betclic_pl_app

Betclic Aplikacja na iOS oraz Android

W zakładach bukmacherskich Betclic aplikacja mobilna została stworzona dla dwóch systemów operacyjnych – iOS oraz Android. Aplikacja mobilna Betclic dostarcza wszystkie możliwości, które znane są ze strony internetowej bukmachera. O tym przeczytasz w dalszej części naszego artykułu. W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betclic, to w aplikacji mobilnej możesz dokonać również jego rejestracji.

Aplikacja Betclic jest identyczna dla przedstawionych wyżej platform. Nieco jednak różni się jej ściągnięcie dla poszczególnych graczy. Spójrz zatem poniżej na interesujący Cię fragment naszego artykułu.

Aplikacja Betclic dla systemu iOS

Gracze Betclic aplikację mobilna dla systemu iOS znajdą bezpośrednio na swoim urządzeniu – w sklepie iTunes. Zatem w prosty sposób staniesz się jej posiadaczem jeśli należysz do tego grona.

Aplikacja Betclic dla systemu Android

Trochę bardziej skomplikowaną drogę będziesz musiał przejść, jeżeli posiadasz urządzenie oparte na Androidzie. Nie jest to wina bukmachera Betclic. Sytuacja wynika z polityki Google. Amerykański koncern nie udostępnia w swoim oficjalnym sklepie (Google Play) żadnych aplikacji bukmacherskich.

Skąd zatem możesz pobrać aplikację? Otóż musisz udać się na stronę bukmachera Betclic – Aplikacja Mobilna. Tam znajdziesz plik instalacyjny, który możesz pobrać ze swojego telefonu, czy smartfona. Przed instalacją musisz dokonać jeszcze małej zmiany ustawień w swoim urządzeniu. Mamy na myśli tutaj ustawienia bezpieczeństwa, a mianowicie “zezwolenie na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł”.

Po pokonaniu tych dwóch kroków – ściągnięcia instalatora ze strony bukmachera oraz zmiany ustawień urządzenia możesz dokonać jej instalacji, która po uruchomieniu przebiegnie automatycznie.

Wersja mobilna Betclic

Zapewne zastanawiasz się, co w przypadku gdy nie posiadasz urządzeń z systemem iOS lub Android. Czy Betclic pomyślał o takich graczach? Odpowiadamy – tak. Na rynku istnieją również smartfony, czy telefony oparte na innych systemach. Betclic Aplikacja mobilna ich nie obsługuje, ale bukmacher w zamian za to dostarcza wersję mobilną strony internetowej. Korzystając z niej, będziesz miał dostęp do większości funkcji.

Jak wygląda aplikacja mobilna Betclic?

Dowiedziałeś się jak stać się posiadaczem aplikacji mobilnej Betclic. Czas wyjaśnić co ona potrafi. Na wstępie artykułu wspomnieliśmy, że dostarcza wszystkie funkcje znane ze strony internetowej Betclic, ale to nie wszystko. Zapraszamy do lektury.

Najważniejsze funkcje

  • Aplikacja Betclic pozwali obstawiać Tobie wszystkie dostępne zakłady bukmacherskie. Mówimy tutaj zarówno o ofercie zakładów przedmeczowych, zakładach online, czy zyskujących popularność sportach wirtualnych oraz esporcie. Oferta realnych sportów w aplikacji Betclic to nie tylko piłka nożna, tenis, siatkówka, czy koszykówka. Dostępne są także mniej popularne dyscypliny, jak na przykład Bandy, czy Unihokej.
  • W aplikacji Betclic możesz znaleźć dedykowane promocje!
  • Kolejną funkcją aplikacji mobilnej jest szybki zakład. Za pośrednictwem jednego kliknięcia możesz postawić zakład. To opcja dedykowana dla użytkowników aplikacji Betclic.
  • W Betclic aplikacja mobilna wspiera również transmisje wideo. Teraz platforma streamingowa, znana ze strony internetowej bukmachera dostępna jest również na urządzeniach mobilnych. Do najczęściej transmitowanych spotkań przez Betclic zalicza się piłkę nożną oraz tenis.
  • Depozyty? Wypłaty? Te opcje również dostępne są w aplikacji Betclic! Z łatwością dokonasz szybkich wpłat na swoje konto gracza, czy zlecisz wypłatę wygranych.
  • Aplikacja dostarcza także funkcję cash-out, a więc możliwość wypłaty pieniędzy z zakładu przed jego ostatecznym rozstrzygnięciem.
  • Powiadomienia push są przez jednych znienawidzone, a inni wręcz się nimi fascynują. Jedno jest pewne – bukmacher Betclic powiadamia o najnowszych promocjach, bonusach, czy najciekawszych zdarzeniach. Naszym zdaniem warto aktywować powiadomienia, by później nie “pluć” sobie w brodę, że ominął Cię jakiś atrakcyjny bonus.
  • Wspomnieliśmy, że aplikacja jest funkcjonalna, a więc nie mogło tu zabraknąć funkcji Touch ID. Za pośrednictwem odcisku palca zalogujesz się do swojego konta i w szybki sposób rozpoczniesz obstawianie meczy.
  • Z poziomu aplikacji mobilnej Betclic możesz dokonać także różnych działań na Twoim koncie gracza. Sprawdzisz chociażby otwarte zakłady, historię zakładów. Masz możliwość zmiany hasła, ustawienia limitów kwotowych itp.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym? – jeżeli zadajesz sobie to pytanie, to uspokajamy. Obstawianie na urządzeniu mobilnym nie różni się wiele od obstawiania na stronie internetowej. W zakładach bukmacherskich Betclic aplikacja mobilna jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Układ poszczególnych elementów jest odzwierciedleniem strony internetowej. Wybór rozgrywek, mecze, a także operacje na swoich kuponach znajdziesz niemalże w identycznych miejscach, co na wspomnianej witrynie głównej. Nie ma się tutaj co zbytnio rozwodzić, bo z pewnością rozpracowanie aplikacji mobilnej Betclic nie zajmie Ci więcej niż kilka minut – nawet, jeśli jesteś początkującym graczem.

Bonusy w aplikacji Betclic

W przypadku Betclic aplikacja pozwala na dostęp do wszystkich ofert promocyjnych. Mówimy tutaj także o bonusie na start – gdyż jak wspomnieliśmy, aplikacja Betclic umożliwia rejestrację nowego konta. Aktualny bonus na start w Betclic to cashback 500 PLN.

Ponadto w aplikacji Betclic skorzystasz także z oferty BOOST+, która zwiększa kursy na wyróżnione przez bukmachera wydarzenia oraz MULTI +, zwiększającej wygrane na kuponach akumulowanych (nawet o 50%). Ale to nie wszystko. Wygrać możesz także 10 000 PLN dzięki Totalizatorowi Betclic, czy dołączyć do klubu VIP bukmachera.

Bukmacher Betclic przyzwyczaił też do dedykowanych promocji dla użytkowników aplikacji mobilnej. Zazwyczaj są to promocje tymczasowe, które zmieniają się bardzo dynamicznie, więc w celu ich poznania najlepiej odwiedzić bezpośrednio stronę bukmachera.

Podsumowanie

Na zakończenie warto jeszcze raz wspomnieć, że w przypadku bukmachera Betclic aplikacja mobilna jest naprawdę świetną platformą. Obiektywna ocena nie może być inna. Choć dostrzegamy też minusy – brak bezpośredniego kontaktu z Obsługą Klienta, to aplikacja Betclic jest po prostu świetnie dopracowaną platformą. Zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, transmisje wideo – to podstawowe funkcje, które powinna dostarczać i dostarcza wspomniana aplikacja. Do tego dochodzą przecież depozyty, wpłaty, cash-out, czy oferty promocyjne i bonusowe. Sporym urozmaiceniem są także powiadomienia push i Touch ID. Zwłaszcza ta ostatnia funkcja nie została jeszcze dostrzeżona przez większośc konkurencyjnych legalnych bukmacherów.