АЕК Ларнака – Дніпро прогноз і ставки на 25 серпня 2022 року

У кваліфікаційному матчі-відповіді Ліги Європи АЕК Ларнака з Кіпру приймає Дніпро. В першому поєдинку кіпріоти виграли 2:1. Читайте для матчу АЕК Ларнака – Дніпро прогноз і робіть ставки за нашими порадами.

АЕК Ларнака – Дніпро прогноз на матч

Що ми побачили в першій грі? Перше, що вразило – велика кількість помилок дніпрян в захисті. Суперник двічі забивав, користуючись безпорадністю захисників. Перший тайм цілком на користь АЕКа. Його гравці могли забити ще не один гол.

АЕК Ларнака – Дніпро прогноз

Другий тайм також був багатим на моменти, везіння було на стороні футболістів Дніпра, які забили одного разу. Але було ще вилучення Сарапія, що ще раз свідчить про великі проблеми в обороні команди Городова. Отже, пропонуємо на гру АЕК Ларнака – Дніпро прогноз з такими ставками.

Завжди враховуйте факт зміни коефіцієнтів букмекерів як перед початком матчу, так і в лайві.

АЕК Ларнака – Дніпро прогноз: чи мають шанси дніпряни на прохід

У першому матчі ми побачили, наскільки вразливим є захист Дніпра. Але ж і футболісти Ларнаки не хапають зірок з неба. Чи до снаги дніпрянам виграти у другому матчі та пройти далі? Враховуючи той факт, що будь-яка перемога з різницею в один м’яч дає право на додатковий час, певні шанси є. Для загального успіху гравці Дніпра повинні зменшити кількість помилок в обороні.

Тотал більше 1 у першому таймі

Зважаючи на перебіг подій у першому матчі, ймовірно, що команди намагатимуться створювати моменти. Дніпро повинен активніше грати в атаці, не забуваючи про оборону. А гравці Ларнаки чудово проводять контратаки, і дніпряни переконалися в цьому. Тому чекаємо голів вже в перші 45 хвилин.

Обидві заб’ють – так

Багато моментів і як результат –  голи від команд ми побачили в першому матчі. Дніпряни повинні забивати як мінімум один раз, тому підуть в атаку. Гравці Ларнаки вже знають, як забивати українцям, тому будуть чекати свого моменту. Тому сценарій з голами кожної з команд цілком ймовірний.

Тотал більше 2,5

Верхній тотал був пробитий в першій грі. Оскільки команди сповідують атакуючий футбол, та помиляються в захисті, то голи мають бути і цього разу. Тому ставка на тотал більше виглядає логічною.

 АЕК Ларнака – Дніпро: результати останніх матчів

  • Дніпро – АЕК – 1:2 ( 18.08.22, ЛЄ)
  • Партизан – АЕК – 2:2 (11.08.22, ЛЄ)
  • АЕК – Партизан – 2:1 (04.08.11, ЛЄ)

АЕК – Дніпро: трансляції на ТВ

Гра відбудеться 25 серпня в Ларнаці на «AEK Arena». Початок 0 19:00. Трансляція на каналі «2+2».

Поширені питання

Хто тренує Дніпро?

Головним тренером дніпрян є Валерій Городов

Який рахунок був у першому матчі?

2:1 на користь АЕКа.

Хто пропустить наступну гру в складі Дніпра?

Захисник Сарапій, який отримав червону картку в першій грі.