Чи легальний в Україні онлайн беттiнг

Легальний статус букмекерської контори є далеко не останнім чинником, який здатний схилити гравців на користь того чи іншого майданчика для ставок. Що стосується юридичних аспектів безлічі букмекерських контор, то, як правило, такі ресурси діють на підставі ліцензії Кюрасао, яка дозволяє букмекерам приймати ставки від гравців на законних підставах, причому робити це в цілому ряді країн. Однак, дуже часто трапляється так, що, навіть якщо сама контора не забороняє гравцям з певної країни реєструватися на своєму сайті, на території певних держав сам майданчик знаходиться під забороною, що перешкоджає гравцям потрапити на основний ресурс. Звичайно, існуючі блокування можна з легкістю обійти, проте, самі гравці повинні дуже добре розуміти, що в разі гри з незаконними букмекерами, всі ризики вони беруть самі на себе, в тому числі і ті, які стосуються гарантії виплати виграшу, а це вже є досить-таки серйозним питанням.

Отже, сьогодні постараємося проаналізувати, як йдуть справи з юридичних аспектів у тих контор, які користуються популярністю серед гравців з України, а також спробуємо припустити, чи варто очікувати якихось змін у даному напрямку. Цілком ймовірно, що така інформація буде більш корисна новачкам, однак, досвідчені гравці також, цілком ймовірно, знайдуть для себе щось нове.

Що каже закон

У 2009 році вступив в силу Закон № 1334-VI «Про заборону грального бізнесу в Україні». З тих пір на території країни припинили видавати відповідні ліцензії, оформлені раніше просто анулювали, закрили казино, а для порушників ввели фінансові санкції. Порушникам закону загрожує серйозний штраф аж до 8.000 зарплат, а також конфіскація майна і доходів. При цьому під гральним бізнесом малася на увазі діяльність юридичних або фізичних осіб з надання послуг доступу до азартних розваг, де при вдалому результаті можна отримати виграш, але за участь потрібно платити гроші.

Гра онлайн

Що стосується самих букмекерських контор, то природно такі майданчики всіляко вітають потенційну легалізацію свого бізнесу. Всі чекають реальних дій від чиновників. Так, представники топових букмекерів впевнені, що легалізація подібного бізнесу здатна сприятливим чином впливати, в тому числі, і на економіці країни, оскільки це забезпечує приплив грошей в казну.

Деяким конторам вдається вміло обходити заборони, шляхом реєстрації свого бізнесу в якості лотереї, що з точки зору закону є повністю легальним. Втім, в той же час основна маса букмекерів залишаються під забороною на території України.

Знову ж, з іншого боку, держава фактично закриває очі на букмекерські контори, які діють на правах організацій, що надають послуги лотереї. Таким чином, весь букмекерський бізнес досить-таки щільно осiв в інтернеті і любителi ставок на спорт за допомогою різних способів обходять існуючі блокування і працюють з тими букмекерськими конторами, які є найбільш популярними і крупними. Так, цілий ряд експертів переконаний в тому, що легалізація букмекерського бізнесу дійсно необхідна, однак виділяти цей напрям в окремий вид азартних ігор не варто.

Прогноз на полiтики та кiберспорт

В цілому картина така, що любителів онлайн ставок на спорт стає все більше. Як правило, гравці ставлять дрібні суми, однак це залежить від самого користувача. Так, хтось ставить близько 100 гривень, проте в той же час на ринок приходять і багатшi користувачi, які можуть з легкістю зробити прогноз на величезну суму грошей. Букмекери визнаються, що саме реклама, причому досить часто вона дуже агресивна, дозволяє забезпечувати стабільний приплив нових гравців. Проте, середній ігровий чек все ж має тенденцію до зниження, однак залежить він і від стилю гри, тому розголошувати будь-які конкретні цифри немає сенсу.

Цікаво, що традиційні види спорту, на зразок футболу, тенісу, і так далі хоч і щільно утримують свої місця, але все ж починають потроху поступатися екзотичним напрямкям, начебто кіберспорту, а також подіям зі сфери шоу-бізнесу. Таку опцію ставок на спортивні події пропонує величезна кількість букмекерських контор, а вiдгук вiд гравцiв очевидний.

Пiдсумкі

У підсумку, як ми бачимо юридичні нюанси мають колосальне значення не тільки в Росії, але також і в Україні і легальний статус букмекерських контор є предметом палких обговорень, що викликають серйозну полеміку. Нинішня ситуація дохідливо пояснює, чому більшість гравців переходять в онлайн та роблять ставки саме через інтернет, і мова йде не тільки про зручність, але також і диктується це місцевими юридичними нюансами.

Однак, гра в інтернеті зовсім не є панацеєю, і тут також існує чимало підводних каменів і небезпеки для гравця. Так, обраний вами букмекер цілком може бути забороненим на території вашої держави. Пам’ятайте, що це не тільки ускладнює доступ, але також і представляє серйозну загрозу для фінансової безпеки при здійсненні ставок саме на цьому ресурсі. Фактично, обирая незаконних букмекерiв ви визнаєте, що приймаєте всі ризики виключно на себе. Майте на увазі, що тут мова йде в тому числі і про те, що ви можете залишитися без законного виграшу, навіть якщо вам пощастить. Все це змушує вкрай ретельно підходити до процесу прогнозів на спорт, починаючи від вибору підходящого букмекера і закінчуючи тим, які платіжні способи підтримує контора.

У підсумку, висновок зробити можна такий. Зважившись зробити ставки, гравцям варто дуже добре розуміти всі небезпеки, які несе в собі беттiнг. І тут мова йде не тільки про юридичні особливості, але також і банально про умови комфортної гри які далеко не завжди є у гравців. Особливо, це стосується сайтiв, які заборонені на території України. Однак, найголовніше в ставках все ж те, що свої прогнози можна робити лише на ту суму грошей, які вам не шкода буде програти. Дотримуючись саме цього правила, ви зможете забезпечити себе від великих фінансових втрат. Крім того, в ставках дуже важливо ніколи не втрачати самовладання і самоконтроль і завжди вміти вчасно зупинитися. Пам’ятайте, що тут все залежить від удачі і відіграватися в разі поразки вже точно не буде гарною ідеєю. Грайте відповідально і пам’ятайте про всі ризики, пов’язаних зі ставками на спорт.