Промокод 1хставка 2024: * STAVKAMAX * – до 16 000 рублів

Робіть ставки і отримуйте бонуси від БК 1хставка.

5 rating
1хставка Промокод
Вітальні бонуси
  • Бонус за перше поповнення - до 16 000 рублів
  • Кешбек - до 15 000 рублів
STAVKAMAX
Копіювати
Перевірено та підтверджено 14/07/2024
78 Скопійовано цього тижня
Зареєструватися
1xstavka code

Введіть тут свій промокод 1хставка STAVKAMAX

Промокод 1хставка

1xstavkaБонуси ()Промокод 1xstavka

Бонус за перше поповнення

до 16 000 рублів

Промокод 1xstavka - STAVKAMAX

Кешбек

до 15 000 рублів

Промокод 1xstavka - STAVKAMAX

Страхування ставки

10 000 рублів

Промокод 1xstavka - STAVKAMAX

Створення та налагодження аккаунта на 1xstavka

Вітчизняні любителів ставок на спорт нерідко роблять вибір на користь букмекерської контори 1xsravka, оскільки цей майданчик пропонує гравцям хороший функціонал і чимало можливостей для здійснення своїх прогнозів. Наприклад, крім інших акції і бонусних пропозицій, 1xsravka дозволяє новачкам зареєструватися з використанням промокодом STAVKAMAX, що дозволить отримати бонус за створення аккаунта аж до 4000 руб. Що стосується самого процесу створення аккаунта, то тут все досить нехитро як для новачків, так і, тим більше, для досвідчених користувачів. Дотримуючись інструкцій на сайті, зареєструватися не складе труднощів, а взагалі зробити це можна за допомогою декількох способів, які розрізняються залежно від того, наскільки швидко вам потрібно зареєструватися. Однак, навіть якщо ви вибираєте опцію в один клік, то варто розуміти, що того набору даних, які ви вказуєте спочатку, буде недостатньо, і згодом вам все ж доведеться заповнити інформацію про себе. Однак, не варто забувати про промокод, який дозволяє отримати даний бонус від 1xsravka.

Бонуси та акції від платформи

Отже, якщо ви вказали при створенні облікового запису STAVKAMAX, то можна сказати, що ви на шляху до отримання бонусу від букмекерської контори, однак, звичайно ж, це далеко не єдина умова, яку потрібно виконати гравцям. Так, в першу чергу, варто подбати про те, що у вас є акаунт ЦУПІС. Досвідчені гравці знають, що реєстрація в цій системі є обов’язковою умовою для роботи з легальними букмекерами на території Росії. Якщо у вас ще немає облікового запису ЦУПІС, то вам необхідно відвідати салон Евросеть або відділення Контакт, і після реєстрації букмекер чекатиме від вас здійснення депозиту мінімум на 100 руб. Тільки лише після цього вас чекає завершальний етап, а саме розміщення експрес ставки, яка повинна складатися з трьох матчів, і коефіцієнт по кожній події повинен бути від 1.5. У разі успішного виконання цих дій депозит буде збільшений в 2 рази. Однак, майте на увазі, що для того, щоб ваша ставка зіграла всі ваші прогнози в рамках даного експресу повинні виявитися вірними.

Умови отримання бонусів

Як резюме ще раз пройдемося по основним пунктам, які є обов’язковими до виконання для отримання бонусу від букмекерської контори 1xstavka. Отже, ви.

  1. Створюєте аккаунт на порталі БК.
  2. Застосовуєте промокод STAVKAMAX при заповненні анкети нового гравця.
  3. Реєструєтеся в ЦУПІС.
  4. Поповнюєте баланс.
  5. Розміщуєте прогноз експрес з 3 матчів з коефіцієнтом подій від 1.5.

Сума максимального збільшення депозиту при правильному виконанні всіх умов становить не більше 4000 руб. Нарешті, ще однією акцією від 1xstavka є «Фентезі Футбол», рамках якої гравці можуть створити свою команду і, звичайно ж, розмістити свій прогноз на цей матч, проте, для більш детального ознайомлення з подробицями акції варто відвідати офіційний сайт.

Найбільш поширені запитання

Важливим розділом на сайті будь-якої БК є і FAQ секція, оскільки там зібрані відповіді на найбільш поширені запитання, і не зайвим буде ознайомитися з цієї сторінки, перш ніж звертатися до саппорт, якщо ви зіткнулися з певними труднощами. Отже, зараз ми розглянемо деякі з тих речей, які найчастіше хвилюють нових гравців:

Чи потрібно верифікувати аккаунт для виведення виграшу?

Так, зробити це необхідно з метою встановлення, що виплата здійснюється саме тій людині, на якого зареєстрований акаунт.

Скільки мінімально я можу поставити на 1xstavka?

20 руб – це розмір мінімальної ставки на сайті БК.

Чи легально робити ставки на цій БК, перебуваючи в Росії?

Так, даний букмекер повністю легальний на території РФ, і тому розміщувати тут свої прогнози ви можете, не переживаючи за легальний статус ресурсу.

Функціонал платформи букмекера

Основні розділи сайту

Розглядаючи 1xstavka, в першу чергу, варто відзначити досить непоганий набір підтримуваних спортивних напрямків. Крім того, чимало гравців добре відгукуються і про пропоновані конторою коефіцієнтах, втім, цей параметр не так важливий. Всього на сайті БК є близько 30 спортивних напрямків, а більш детальний вибір в кожному з них також дуже великий. Приблизно те ж саме можна сказати і про розпис, завдяки якій на кожен матч пропонується в інших випадках аж до 1000 варіантів. Присутній тут і деякі унікальні особливості, начебто конструктора матчів, що дозволяє створити унікальну подію і зробити на нього свою ставку. Є тут і кіберспорт, втім, цим, навряд чи, когось здивуєш сьогодні. Скоріше, мова йде більше про прямування останнім тенденціям в сфері беттінга. Цікаво, що на БК 1xstavka є також і матч-центр, що, знову ж таки, вже не є новинкою, проте, виступає в якості зручного інструменту при здійсненні прогнозів на наступні матчі. Так, досвідчені гравці мають в своєму арсеналі деякі прийоми, завдяки яким можуть в тій чи іншій мірі проаналізувати поточну ситуацію в команді, і, таким чином, зробити висновки про те, яким приблизно може бути результат такого поєдинку.

Введення і виведення коштів

Депозит

Досвідчені користувачі знають, що при виборі букмекера важливо звернути увагу, в тому числі, і на те, які способи оплати приймаються на майданчику. Так, говорячи про депозит на 1xstavka, тут ми бачимо, що поповнити рахунок можна за допомогою самих різних платіжних платформ, причому, оскільки контора орієнтована на російськомовний сегмент ринку, то не викликає ніякого подиву, що багато серед них користуються популярністю саме в Росії. Так, до послуг користувачів пропонуються QIWI, Яндекс Гроші, WebMoney і так далі. Звичайно ж, мова йде про підтримку банківських карт Visa і Mastercard. Нарешті, є можливість банківського переказу, однак, це займає дуже багато часу, і користувачі не вдаються до такого способу. Мінімальний розмір депозиту складає 50 руб., Причому, ця сума не залежить від того способу, який ви вибрали для поповнення. Взагалі, досвідчені беттори знають, що бажано мати на своєму балансі певну суму, оскільки в лайв дуже часто буває важливо швидко зробити свій прогноз, відштовхуючись від актуальної ситуації на полі. Проте, з мінімальною сумою депозиту в 50руб можуть з легкістю посперечатися і інші конкуренти, які можуть запропонувати меншу суму поповнення.

Вивiд

Приблизно такими ж способами можна вивести і свій виграш. Однак, тут, на відміну від депозиту, мінімальне значення з виведення може серйозно відрізнятися в залежності від тієї платіжної позиції, яку ви виберете. Наприклад, в той час, як багато електронні гаманці дозволяють виводити суму, починаючи від 100 руб., Причому, часу на це піде досить небагато, отримати на банківську карту можна виграш від 1.000 руб, а максимальний термін транзакції може досягати декількох днів. Майте також на увазі, що оскільки БК 1xstavka легальна на території Росії, то в разі великого виграшу від вас може знадобитися сплата податку, так що варто враховувати і цей момент. Однак, приємним моментом є відсутність комісій за транзакції.

Служба підтримки користувачів

Як ми вже відзначили на початку нашого огляду пперед зверненням до саппорт краще звіритися з FAQ розділом, однак, якщо і там вам не вдалося знайти відповідь на своє питання, то ніщо не заважає вам звернутися до консультантів. У плані способів зв’язатися з саппортом тут все стандартно і на вибір дається кілька варіантів. Отже, ось деякі доступні рішення:

  1. Онлайн-чат.
  2. Дзвінок по телефону.
  3. Email. Враховуйте, що в цьому випадку для отримання відповіді може знадобитися деякий час.

Аналізуючи призначені для користувача відгуки, можна зробити висновок про те, що, як правило, саппорт на БК 1xstavka працює цілком непогано, і гравці можуть розраховувати на допомогу консультанта в разі виникнення будь-яких питань або проблем.

Можливості для мобільного

Застосунок

Мобільний застосунок є зручним інструментом для розміщення своїх ставок, і клієнти букмекерської контори 1xstavka цілком можуть використовувати надані мобільні продукти для того, щоб робити свої прогнози. Завантажити застосунок можна на офіційному сайті, а його функціонал дозволяє здійснювати самі рiзнi операції, які є і на офіційному сайті. Будучи кросплатформним, скористатися застсоунком можуть як користувачi Android-пристроїв, так і гравці, які працюють з продукцією Apple. Крім того, існує на 1xstavka і мобільна версія сайту, і прямо зараз ми більш детально поговоримо про неї.

Мобільна версія

В цілому, єдиною відмінністю мобільної версії від програми є те, що мобільний сайт не потрібно завантажувати і встановлювати, проте, безсумнівно, саме мобільний застосунок набагато зручніше в роботі. Проте, мобільна версія також цілком непогано справляється з покладеними на неї обов’язками і дозволяє здійснювати найрізноманітніші операції на сайті букмекера.

Підсумок

У висновку, зазначимо, що популярність БК 1xstavka, однозначно, виправдана, і не дивно, що безліч гравців робить свій вибір саме на користь цієї платформи. Крім того, до основних достоїнств БК варто віднести, в першу чергу, відмінну лінію, в якій представлені найрізноманітніші напрямки. Чимало гравців роблять акцент на коефіцієнтах, пропонованих БК, однак це не повинно стати вирішальним фактором при виборі платформи, тим більше, що колосальної різниці між майданчиками ви не побачите. Далі, багато гравців видаляють серйозну увагу наявності опції при роботі з БК з мобільного, і в цьому плані платформа знову ж виглядає більш ніж впевнено, оскільки на вибір гравцям пропонується як мобільна версія, так і повноцінне додаток, яке доступне для скачування на офіційному сайті для Android і iOS девайсів. Обидва цих мобільних продукта працюють цілком непогано, і дозволяють з легкістю розміщувати свої прогнози прямо з екрану свого смартфона. У будь-якому випадку, бетторам варто враховувати, що найголовніше в ставках це не тільки БК, але також і обережність, оскільки виключно від самого гравця залежить те, наскільки грамотно він буде розпоряджатися своїми коштами і чи зможе вчасно зупинитися. Грайте обережно і не ставте великі для себе суми. Тільки розумний підхід може убезпечити вас від великих фінансових втратах. Пам’ятайте, що ставки це завжди азарт, а значить, залежить тут все виключно від удачі. Бути впевненим у тому, що гра закінчиться, згідно з вашим прогнозом, не вийде.

Топ 3 альтернативи 1xstavka

Незважаючи на те що букмекерська контора 1xstavka є великим гравцем на ринку прогнозів Росії, у цього майданчика є чимало конкурентів, причому багато хто з них пропонують сервіс ідентичного рівня, що означає, що і конкуренція тут досить висока. Таким чином, наш огляд був би неповним, якби ми не пробіглися по ряду контор, які цілком можуть вважатися серйозними конкурентами 1xstavka, і, більш того, деякі з них за своєю популярністю не поступаються героєві нашого сьогоднішнього огляду. Отже, розглянемо деякі з найближчих конкурентів 1xstavka і з’ясуємо, що вони можуть запропонувати клієнтам.

 

Леон

Отже, кого ще можна причастити до основних конкурентів 1xstavka, що не Леон? Ця букмекерська контора також має чимало приємних особливостей, які шукають гравці. Так, майданчик, хоч і має меншу за своєю широтою лінії, проте якість пропонованих рішень цілком можна порівняти. Більш того, багатьом гравцям подобається сувора і мінімалістичний колірна схема, яка перевантажує очі при роботі з сайтом і сприяє сприйняттю навіть новачкам. За іншими параметрами тут також ми спостерігаємо приблизна рівність. Леон також володіє хорошим мобільному додатком і мобільною версією, а також тут є деякі бонусні пропозиції для гравців різних категорій.

 

Ліга Ставок

Ще один гідний кандидат це Ліга Ставок, причому, для новачків ця контора, напевно, буде більш ніж цікава, завдяки наявності бонусних пропозицій, які не вимагає від гравця додаткових дій по відіграшу, на відміну від багатьох контор, де ви отримуєте право на бонуси, але повинні будете їх ще й відіграти. На Лізі Ставок все по-іншому. Ви просто реєструєтеся, проходите ідентифікацію в пункті контори і отримуєте фрібет, яким можна скористатися на свій розсуд. Тут немає жодних правил по необхідним коефіцієнтами і так далі. Більш того, новим гравцям видається клубна карта і на ній також є безкоштовні ставки, не кажучи вже про те, що постійним клієнтам Ліга Ставок також періодично надсилає дрібні заохочення. За іншими параметрами ця платформа також виглядають досить солідно, і тут ми бачимо хорошу лінію і підтримку опцій для мобільних пристроїв, що укупі з уже згаданими нами бонусами дозволяє розглядати ресурс як конкурента і альтернативи 1xstavka.

 

Winline

WInline це ще одна контора, яка ставить на чільне місце бонусну складову, причому, акцент зроблений саме на мобільному додатку. Так, користувачі, які розміщують свої прогнозу з екрану смартфона, можуть претендувати на ряд особливих бонусних пропозицій, яких позбавлені гравці, які працюють традиційним способом з основного сайту. До речі кажучи, мобільний додаток на Winline досить непогано оптимізовано, а лінія та інші аспекти також знаходиться на досить непоганому рівні. У підсумку, БК Winline це ще один солідний букмекер, а значить, і потенційний кандидат на те, щоб стати альтернативою 1xstavka.

 

Дійсність промокод 1xstavka: 31.12.